9 Ocak 2020

Kavacık Profilo Servisi

ile regalservisim

Kavacık Profilo Servisi

Profilo beyaz eşyalarınızın aynı gün içinde hızlıca onarımı için Kavacık şubemizi hemen arayın. Kavacık Profilo servisi bünyesindeki uzman teknisyenler ile sizlere kusursuz bir onarım desteği veriyor. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, tüm cihazlarınızın onarımını gün içinde yapıyoruz. Servisimiz tarafından yapılan onarımlara 1 sene garanti veriyoruz. 1 yıl garantili Profilo teknik servis hizmeti için Kavacık şubemizi arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

  • Profilo Çamaşır Makinesi Servisi
  • Profilo Bulaşık Makinesi Servisi
  • Profilo Kurutma Makinesi Servisi
  • Profilo Buzdolabı Servisi
  • Profilo Derin Dondurucu Servisi

Profilo markasına ait tüm cihazların onarımlarını özel servis olarak en uygun fiyata yapıyoruz. Kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlara almak istiyorsanız Kavacık Profilo servisi şubemizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Nöbetçi ekiplerimiz ile sizlere kesintisiz servis desteği veriyoruz. Servis yoğunluğuna göre randevu saati belirleyebilirsiniz. Buzdolabı üretiminde lider olan Profilo, kombi tipi buzdolabı satışlarında en yüksek sayıya sahip markadır. Alttan derin donduruculu olan kombi tipi buzdolabınızın size çıkartacağı sorun üst bölmenin soğutmamasıdır. Peki bu durumda ne yapacaksınız? Çoğu servis size cihazın fişini çekip 2 gün beklemeniz söyler. Bu çözüm değil, sorunun ötelenmesidir. Cihazın ilk arıza verdiği durumda servis kaydı bırakarak cihazın ustalar tarafından incelenmesini sağlamalısınız. Aksi taktirde arıza büyüyecektir. Kavacık şubemiz bünyesindeki teknisyenlerin her biri işinin ehli ve tecrübeli kişilerdir.

Profilo çamaşır makinesi ses yapıyor, su akıtıyor veya sigorta attırıyor ise kronik dediğimiz sorunlara sahiptir. Bu arızalar ile karşılaştığınız zaman bizi hemen arayın. Kavacık Profilo servisi olarak ses yapan cihazların müşterilerin umursamadığı için daha büyük arızalara sebebiyet verdiğini gözlemliyoruz. Eğer cihazınız sıkmada ses yapıyor veya sallanıyor ise cihazı kullanmaya devam edemezsiniz. Hemen bir servis arayarak arıza tespiti yaptırmalı ve sorun ne ise diğer parçalara zarar vermeden değişimlerini yaptırmanız cihazın ömrünü uzatacaktır.

Temiz yıkamıyor şikayeti ile gittiğimiz Profilo bulaşık makinelerinde fıskiyelerin dolu olduğunu görüyoruz. Eğer Profilo bulaşık makineniz temiz yıkamıyor fakat ısıtmasını yapıyor ise fıskiyelerin delikleri doludur. Bunları toplu iğne ile kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Fıskiyeler temiz, ısıtma yapıyor ama yine de temiz yıkamıyor ise Kavacık şubemizi arayarak servis talep etmeniz gerekmektedir. Bardaklarda veya cam bulaşıklarda kalan lekelerin kesin çözümü için Kavacık Profilo servis şubemizden teknik destek alabilirsiniz.