27 Eylül 2019

Suadiye Altus Servisi

ile regalservisim

Suadiye Altus servisi, konusunda uzman kadrosu siz bölge sakinlerine Altus beyaz eşya servis hizmeti veriyor. Eski yeni tüm beyaz eşya modellerinin tamirini yapan firmamız tüm onarımlar için 1 sene parça, işçilik garantisi veriyor. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan tüm Altus cihazlarınızın en hızlı şekilde onarımı için bizleri arayarak servis talep edebilirsiniz. Ev hanımlarının en büyük yardımcıları ve evlerimizin vazgeçilmezi beyaz eşyaların onarımlarını olabildiğince kısa sürede yaparak tekrar aynı gün içinde kullanabilmenizi sağlıyoruz.

Altus beyaz eşya servisi ihtiyaçlarınızın tümünü Suadiye şubemizden karşılayabilirsiniz. Suadiye Altus servisi olarak tüm Kadıköy ilçe geneline hizmet veriyoruz. Kadıköy’de ikamet ediyor ve Altus ürünlerini kullanıyorsanız bizi arayarak Altus teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

Suadiye Altus Buzdolabı Servisi
Soğutmayan, ses yapan, kapakları kapanmayan, su akıtan, koku yapan tüm Altus buzdolabı modelleri için aynı gün içinde onarım ve bakım hizmetleri veriyoruz.

Suadiye Altus Bulaşık Makinesi Servisi
Altus bulaşık makineniz çalışmıyor mu? Bizi arayın, aynı gün içinde sizi tüm teknik sorunlardan kurtaralım.

Suadiye Altus Çamaşır Makinesi Servisi
Çamaşır makineniz ses yapıyor, çalışmıyor, sallanıyor veya temiz yıkamıyorsa Suadiye Altus servis şubemizi hemen arayın.

Servis olarak yedek parça satışı yapmıyoruz. Özellikle aksesuarlar artık kolay temin edilemediği için servis olarak sipariş alıp, satış yapmıyoruz. Sadece onarım hizmeti veren firmamızda bütün modellerin onarım parçaları bulunmaktadır. Tamir için dahi olsa yedek parça satışı yapmıyoruz.

Sevgili Suadiye semt sakinleri Altus marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, kombi ve klimalar için bizi hemen arayın. Tüm Altus cihazlarınızın onarımını yerinde yapıyoruz. Üstelik onarımlara ve değişen parçalara 1 yıl servis garantisi veriyoruz.