14 Ekim 2019

Acıbadem Beko Servisi

ile regalservisim

Acıbadem Beko Servisi, uzman teknisyenler ile Acıbadem mahallesinde ikamet etmekte olan Beko kullanıcılarına çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı ve derin dondurucu servis hizmetleri veriyor. 1 yıl garantili Beko servisi için Acıbadem Beko servis şubemizi hemen arayın. Servisimiz telefonlara haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak bakıyor. Herhangi bir arıza veya bakım durumunda bizlere ulaşarak aynı gün içinde sorunu çözebilirsiniz.

Beyaz eşya tamirinde tecrübeli teknisyenlerimiz ile tüm Beko beyaz eşyaların onarımlarını yerinde yapıyoruz. Donanımlı servis araçlarımız ile hemen hemen her modelin yedek parçalarını yanımızda taşıyoruz. Bu sayede git gel yapmadan cihazın sorununu tek seferde yerinde çözüyoruz ve yaptığımız onarıma, değiştirdiğimiz parçaya 1 sene garanti veriyoruz. 1 yıl garantili Beko servis hizmeti almak için Acıbadem Beko servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Şubemiz haftanın 6 günü teknik servis desteği sunuyor. Fakat telefonlara kesintisiz olarak bakıyoruz. Beko cihazlarınız arızalandığı zaman direkt olarak bizleri arayabilirsiniz.

Acıbadem Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Beko çamaşır makinesi modelleri için servisimizi arayarak destek alabilirsiniz. Yıllardır Acıbadem semtinde onarım hizmetleri sunan Beko teknik servis firmamız tüm onarımları taşımadan, yerinde yapıyor. Profesyonel bir çözüm arıyorsanız tek yapmanız gereken sabit hattımızı arayarak servis talebinde bulunmaktır.

Beko çamaşır makineniz ses mi yapıyor? Aynı gün içinde bu sorundan kurtulmak ve daha büyük sorunlara yol açmasını engellemek için Acıbadem Beko servisi arayarak en hızlı şekilde bu sorundan kurtulabilirsiniz. Beko çamaşır makineniz eski ise amortisörleri bitmiş olabilir. Fakat ilk ses yaptığı andan itibaren kullanmaya devam ederseniz çamaşır makineniz kazan dağıtacaktır. Bu büyük bir arızadır ve atölye ortamında onarım gerektirir. Ses arızaları bekletilmeye gelmez, bir an önce tamir edilmesi gerekir.

Acıbadem Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Beko bulaşık makineniz su mu akıtıyor? Beko bulaşık makinelerinde en sık görülen arıza kapaktan su akıtmasıdır. Eğer kapak darbe almamışsa çözümü basittir. Fakat kapağa zarar vermişseniz cihazın kapağı düzeltilemeyebilir. Bunun için Acıbadem Beko servisi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Tüm arızaların elbette çözümü vardır. Fakat kapak arızası işçilik ister ve işçilik ile kurtulmayacak gibi ise büyük masraflar açabilir. Büyük masraflara sebep olmadan cihazın onarımını yaptırmak için arıza durumunda beklemeden servis çağırmalısınız.

Acıbadem Beko Kurutma Makinesi Servisi

Beko kurutma makinenizin bakımını yaptırdınız mı? Beko kurutma makineleri ev ortamında kullanılıyor ise kullanıma bağlı olarak ortalama 2 yılda bir bakıma ihtiyaç duyar. Peki bakıma ihtiyacı var mı nasıl anlayacaksınız? Bunun için cihazın tankını düzenli olarak boşaltıyor olmanız lazım. Düzenli boşalttığınız halde çamaşırlar ıslak çıkıyor veya kurutmanın ortasında bitti ışığı yanıyor ise cihazın bakıma ihtiyacı var demektir. Beko kurutma makinesi bakımı için Acıbadem Beko servisi şimdi arayın.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]