27 Eylül 2019

Suadiye Altus Servisi

ile regalservisim

Yaşadığınız tüm teknik sorunların çözümü için Suadiye şubemizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Nöbetçi ekiplerimiz ile sizlere geç saatlere kadar cumartesi ve pazar da dahil olmak üzere kesintisiz onarım hizmeti veriyoruz. Tüm modellerin yedek parçalarına sahip bir firma olarak sorunlarınızı en uygun fiyata yerinde gideriyoruz.

Suadiye Altus servisi, konusunda uzman kadrosu siz bölge sakinlerine Altus beyaz eşya servis hizmeti veriyor. Eski yeni tüm beyaz eşya modellerinin tamirini yapan firmamız tüm onarımlar için 1 sene parça, işçilik garantisi veriyor. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan tüm Altus cihazlarınızın en hızlı şekilde onarımı için bizleri arayarak servis talep edebilirsiniz. Ev hanımlarının en büyük yardımcıları ve evlerimizin vazgeçilmezi beyaz eşyaların onarımlarını olabildiğince kısa sürede yaparak tekrar aynı gün içinde kullanabilmenizi sağlıyoruz.

  • Suadiye Altus Çamaşır Makinesi Servisi
  • Suadiye Altus Bulaşık Makinesi Servisi
  • Suadiye Altus Kurutma Makinesi Servisi
  • Suadiye Altus Buzdolabı Servisi
  • Suadiye Altus Derin Dondurucu Servisi
  • Suadiye Altus Klima Servisi

Altus beyaz eşya servisi ihtiyaçlarınızın tümünü Suadiye şubemizden karşılayabilirsiniz. Suadiye Altus servisi olarak tüm Kadıköy ilçe geneline hizmet veriyoruz. Kadıköy’de ikamet ediyor ve Altus ürünlerini kullanıyorsanız bizi arayarak Altus teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

Suadiye Altus Klima Servisi

Suadiye servisimiz bölgede 20 yılı aşkın bir süredir tamir hizmeti vermektedir. Eski yeni tüm Altus klima modellerinin yedek parçalarına sahip firmamıza dilediğiniz zaman ulaşarak klima arızası bildirebilirsiniz. Bakım, onarım ve montaj hizmetleri sunan Suadiye Altus servisi haftanın 7 günü sizlerin yanında. Klimanızın arızası ne olursa olsun asla taşımıyor, yerinde ve monte haldeyken tamir ediyoruz.

Suadiye Altus Klima Montajı

Altus klimanızın kurulumu yani montajı için doğru yerdesiniz. Altus klima montajı konusunda son derece deneyimli ustaları olan Suadiye Altus servisi firmamız eski parçalarınız ile kurulum yapıyor. İkinci el olarak satın altığınız klimanızı en uygun fiyata taktırmak için bizi hemen arayın. Klima montaj ekiplerimiz haftanın 7 günü destek sunuyor.

Suadiye Altus Buzdolabı Servisi

Soğutmayan, ses yapan, kapakları kapanmayan, su akıtan, koku yapan tüm Altus buzdolabı modelleri için aynı gün içinde onarım ve bakım hizmetleri veriyoruz. Arızası ne olursa olsun Altus buzdolabı tamiri için Suadiye Altus servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Suadiye şubemiz tüm Kadıköy ilçesinde ikamet edenlere aynı gün içinde Altus onarım hizmetleri veriyor.

Suadiye Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Altus bulaşık makineniz çalışmıyor mu? Bizi arayın, aynı gün içinde sizi tüm teknik sorunlardan kurtaralım. Altus bulaşık makinesi modellerinde çokça karşılaştığımız arıza ısıtma yapmamasıdır. Bir çok sebebi olan bu arızanın en belirgin olanı rezistans arızasıdır. Bu durumda işlem yapmadan önce parça ölçümü yapar ve arızalı parçadan emin oluruz. Sonrasında sizlerin onayı dahilinde işlem yaparız. Garantili ve yerinde Altus bulaşık makinesi tamiri yaptırmak istiyorsanız dilediğiniz zaman Suadiye Altus servisi arayabilirsiniz.

Suadiye Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz ses yapıyor, çalışmıyor, sallanıyor veya temiz yıkamıyorsa Suadiye Altus servis şubemizi hemen arayın. Servis olarak yedek parça satışı yapmıyoruz. Özellikle aksesuarlar artık kolay temin edilemediği için servis olarak sipariş alıp, satış yapmıyoruz. Sadece onarım hizmeti veren firmamızda bütün modellerin onarım parçaları bulunmaktadır. Tamir için dahi olsa yedek parça satışı yapmıyoruz.

Sevgili Suadiye semt sakinleri Altus marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, kombi ve klimalar için bizi hemen arayın. Tüm Altus cihazlarınızın onarımını yerinde yapıyoruz. Üstelik onarımlara ve değişen parçalara 1 yıl servis garantisi veriyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]