17 Mart 2019

Acıbadem Ariston Servisi

ile regalservisim

Acıbadem Ariston servisi, Ariston kullanıcılarına aynı gün içinde teknik servis hizmetleri sunuyor. 1 yıl garantili onarım için bizi hemen arayın. Profesyonel ve garantili Ariston teknik servis için Acıbadem şubemizi şimdi arayın. Yıllardır bölgede tamir ve bakım hizmetleri veren firmamız tüm ürünlerin onarımı yapacak teknik kadroya sahiptir.

Arızalı olan tüm Ariston cihazlarınızı gün içinde tamir ediyor ve aynı gün içinde kullanabilmenizi sağlıyoruz. Özellikle ülkemizde en çok kullanılan buzdolabı markalarından biri olan Ariston’un tüm buzdolabı modellerini taşımadan yerinde tamir ediyoruz. Soğutmayan, az soğutan, koku yapan, sigorta attıran, aşırı ısınan veya bir bölümü soğutan tüm Ariston buzdolabı modelleri için Acıbadem Ariston servisi arayarak teknik servis talep edebilirsiniz.

Acıbadem Ariston Klima Servisi

İnverter teknolojisine sahip klimaları ile sizlere elektrik kullanımında tasarruf sağlayan tüm Ariston klima modelleri için servis hizmeti veriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, kötü koku yayan tüm Ariston klimalar için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Acıbadem Ariston servisi şubemizde çalışan klima ustalarının her biri işinin ehli kişilerdir. Yaşadığınız tüm sorunların çözümü yerinde yapılır. 1 yıl garantili Ariston klima tamiri için Acıbadem servisimiz size en yakın klima servisidir.

Acıbadem Ariston Beyaz Eşya Servisi

Ariston marka onarım yaptığımız beyaz eşya cihazları aşağıdaki gibidir:

 • Ariston çamaşır makinesi tamiri
 • Ariston bulaşık makinesi tamiri
 • Ariston kurutma makinesi tamiri
 • Ariston buzdolabı tamiri
 • Ariston derin dondurucu tamiri
 • Ariston ocak dönüşümü
 • Ariston fırın tamir, dönüşüm ve kurulumu

Acıbadem Ariston Buzdolabı Servisi

Ariston buzdolabı modellerinin hepsi uzun yıllar sizlere sorun çıkartmadan çalışan cihazlardır. Ariston buzdolabı tamiri için Acıbadem Ariston servisi şubemizi aramanız yeterli olacaktır. Sahip olduğumuz donanımlı servis araçları ile her zaman sizlerin yanındayız. Eski yeni tüm Ariston buzdolabı modellerini gün içinde tamir ediyoruz. Servis olarak Ariston buzdolabı modellerinde sıklıkla alt tarafın soğutmaması arızasıyla karşılaşıyoruz. Bu arızanın gün içinde çözümü mümkündür. Bizleri arayarak arıza bildiriminde bulunmak ve arıza bildiriminde bulunurken cihazın modelini belirtmeniz yeterli olacaktır.

Acıbadem Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Temiz yıkamayan, çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Ariston bulaşık makinesi modelleri için Acıbadem Ariston servisi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Konusunda uzman teknisyenler ile sizlere en hızlı çözümleri kalıcı olarak üretiyoruz. Servisimiz tüm yapılan onarımlara 1 yıl garanti vermektedir. Garantili ve kaliteli Ariston bulaşık makinesi tamiri için bizi şimdi arayın. Acıbadem semtindeki en eski tamir firmalarından biriyiz. Bu sayede cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun arızalı parçayı tedarik edebiliyor ve taşımadan değiştiriyoruz.

Ariston Çamaşır Makinesi F05 Arızası Nedir?

Ariston çamaşır makinesi kullanıcılarının en çok aldığı hata kodu F05 arıza kodudur. Bu kod cihazın suyu boşaltamadığı anlamına gelir. Ariston çamaşır makinelerinde pompa motorlarına metal bir cisim kaçarsa cihaz zorlanır. Ama bir servis olarak en çok son kullanıcıların kapağı açarken kırdıklarına şahit oluyoruz. İçinde kalan cisim pompa kapağının açılmasını engeller ve sizde zorlarsanız kapak kırılır. Kapağı açanların ise en çok yaptığı hata pompanın pervane kısmına sert bir cisim ile bastırmalarıdır. Eğer Ariston çamaşır makinesi su boşaltma işlemini hiç yapamaz veya makinenin belirlediği sürede suyu boşaltamaz ise ekranda F05 hata kodu çıkar. Ariston çamaşır makinenizin F05 arıza kodundan kurtulabilmesi için Acıbadem Ariston servisi hemen arayın.

Ariston Bulaşık Makinesi Yıkamaya Geçerken Tüm Işıklar Yanıp Sönüyor Nedendir?

Ariston bulaşık makinelerinde prostat dediğimiz parça suyun basıncını ölçer. Eğer cihazı aşırı kirli kullanıyorsanız veya gideriniz sürekli geri tepiyorsa prostatın içinde oluşan pislikler ters basınç ile prostat zarını yırtar ve basınç ölçemez. Ariston bulaşık makineniz ısıtma yapamıyor ise ışıklar yanıp sönmeye başlar. Cihaz tabanına su kaçırıyor ise yine ışıklar yanıp sönmeye başlar. Bu durumda yapmanız gereken size en yakın Ariston tamiri yapan firmalardan teknik destek talebinde bulunmaktır.

Acıbadem Ariston Kombi Servisi

Ariston marka kombiler ülkemizde çoğu kişinin ilk tercih ettiği markaların başında gelir. Sebebi ise ilk gelen ürünlerin ülkemizde o zamanlarda satılan kombilere göre daha uygun fiyatlı olmasıydır. Ayrıca Ariston firması büyük satış rakamlarına ulaşınca her bölgede servis ağı kurdu ve bu da insanları cezbetmeye başladı. Bizler Ariston kombi modellerine özel olarak servis hizmetleri veriyoruz. Ayrıca Ariston kombi kullanıcıları için

 • Ariston kombi tamiri
 • Ariston kombi bakımı
 • Ariston kombi montajı
 • Ariston kombi petek temizliği hizmetleri de veriyoruz.

Ariston kombi kullanıcılarına aynı gün içinde kombi servis ve kombi bakım hizmetleri sunuyoruz. Kaliteli ve garantili kombi tamiri için Acıbadem ariston kombi servisi şimdi arayın. Kombinizdeki tüm teknik sorunları aynı gün içinde çözüyoruz. Arızası ne olursa olsun onarım aynı gün ve yerinde yapılır. Ariston kombinizin sorunu ne olursa olsun hemen gideriyor ve anında kullanmanızı sağlıyoruz. Tüm ariston kombi modelleri için teknik servisimiz vardır.

Ariston kombiniz ısıtmıyor mu? Hemen Acıbadem Ariston servisi arayarak bu sorundan kurtulabilirsiniz. Deneyimli kombici ustalarımız ile siz Ariston kombi kullanıcılarına hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Profesyonel bir çözüm için Acıbadem şubemizi hemen arayın. Bölgede yıllardır Ariston kombi tamircisi olarak hizmet veren firmamız sizden gelen servis taleplerine gün içinde cevap veriyor. Kusursuz ve kaliteli bir onarım için haftanın 7 günü bizleri arayabilirsiniz. Ayrıca servisimiz petek temizliği hizmetleri de vermektedir. Peteklerinizin bir kısmı ısınıyor bir kısmı ısınmıyor ise bu sorundan bizi arayarak kurtulabilirsiniz.

Acıbadem Ariston Servis Numarası

Acıbadem Ariston servis şubemize 0216 527 62 72 numaralı telefondan haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz. Kesintisiz servis desteği sunuyoruz. Ülkemizin içinde bulunduğu bu salgın sürecinde servis çalışma saatleri değişiklik gösterebiliyor. Bunun için bize 0532 205 10 41 numaralı Whatsapp hattımızdan yazarak servis programını öğrenebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]