18 Mart 2019

Bostancı Altus Servisi

ile regalservisim

Bostancı Altus servisi, donanımlı beyaz eşya servis araçları ile tüm Altus kullanıcıları için yerinde onarım desteği sunuyor. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, koku yapan Altus cihazlarınızın tüm sorunlarından aynı gün içinde kurtulmak istiyorsanız Bostancı şubemizi hemen arayın. Tamir konusunda tecrübeli kadromuz ile sizlerin yaşadığı sorunları ekonomik fiyatlara yerinde gideriyoruz. Profesyonel ekip ve kalıcı çözüm için doğru yerdesiniz.

Bostancı mahallesinde ikamet eden Altus kullanıcılarına Altus teknik servis hizmetleri sunan firmamız Altus beyaz eşya ve Altus klimalar için destek veriyor. 1 sene garantili Altus servis için Bostancı Altus servisi şimdi arayarak teknik servis desteği alabilirsiniz. Kusursuz ve garantili Altus için bizi dilediğiniz zaman arayarak servis talep edebilirsiniz. Tüm modeller için aynı gün içinde hizmet sunuyoruz. Arıza onarımlarına ve parça değişimlerine 1 yıl garanti veriyoruz.

Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Altus çamaşır makineleri bir çok beyaz eşya kullanıcısının ilk tercih ettiği markalar arasındadır. Sebebi ise kazan hacminin büyük ve dayanıklı olmasıdır. Bir çok markanın çamaşır makinesi battaniye, kilim tarzı su çeken çamaşırları yıkamakta zorlanır ve kısa sürede kazan arızası verir. Fakat tecrübeli Altus firmasının ürettiği 9kg ve üstü çamaşır makinelerinde bu tarz sorunlar yaşanmaz. Sizde Altus çamaşır makinesi kullanıyorsanız yaşadığınız teknik sorunlar için Bostancı Altus servisi arayarak teknik onarım talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız tarafından tamiri yapılan cihazlarınız 1 sene parça garantilidir.

Altus Buzdolabı Servisi

Altus buzdolabınız soğutmuyor, ses yapıyor veya su akıtıyorsa Bostancı şubemizi arayarak teknik servis talep edebilirsiniz. Bölgedeki en eski teknik servis firmalarından biri olarak tüm Altus buzdolabı arızalarına aynı gün içinde çözüm üretiyoruz. Motor değişimi de dahil olmak üzere tüm işlemleri yerinde yapıyoruz. Altus buzdolabınızın alt bölmesi soğutmuyor ise servisi aradıktan sonra yapmanız gereken cihazı kapağını açmamak. İçindeki soğukluk ortalama 4-8 saat arası yiyecekleri koruyacaktır. Bunun dışında yapmanız gereken hiç bir işlem yok. Kaliteli bir Altus buzdolabı servisi için doğru adrestesiniz.

Altus Klima Servisi

Klima tamir ve bakım hizmetleri sunan Bostancı Altus servisi, 1 yıl garantili klima tamiri yapıyor. Klimanız soğutmuyor ise bizi arayarak aynı gün içinde teknik servis talep edebilirsiniz. Tüm modellerin bakım ve onarımlarını yapan firmamızda arızalar aynı gün içinde ve yerinde giderilir. Kaliteli bir Altus klima tamiri için bizi şimdi arayın. Sizlere profesyonel ve kaliteli bir Altus servis desteği veriyoruz. Eki yeni tüm Altus klimalar için gaz şarjı, anakart değişimi ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Klimanıza bakım yaptırdığınız sürece hastalık riskiniz azalacaktır. Bekleyen klimaların peteklerinde bakteriler çok hızlı bir şekilde ürer. Üreyen bakteriler klimayı çalıştırdığınız gibi havaya karışacaktır. Bu duruma düşmemek için Bostancı Altus klima servisi aynı gün içinde periyodik ve detaylı bakım hizmeti sunuyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]