5 Kasım 2018

Altayçeşme Regal Servisi

ile regalservisim

Regal kullanıcılarına teknik servis ve montaj hizmetleri sunan firmamız Altayçeşme mahallesine gün içinde geliyor. Maltepe / Altayçeşme mahallesinde ikamet eden Regal kullanıcıları Maltepe Regal Servisi şubemize bağlı Altayçeşme ofisi ile tüm mahalle ve civarına aynı gün içinde Regal beyaz eşya ve klima servis hizmetleri sunuyor. Profesyonel teknisyenleri ile arızalara yerinde çözüm üreten Regal servis tüm onarımlara 1 sene garanti veriyor. Arızalı Regal marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak ve klimalar için pratik ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Sorunu ne olursa olsun Regal cihazlarınız için bizi şimdi arayın.

Regal çamaşır makineniz ses yapıyor veya sıkmada sallanıyor ise Altayçeşme Regal servisimizi arayarak teknisyenlere kontrol ettirebilirsiniz. Yapılacak tüm işlemlerin listesini hazırlayan teknisyenler onayınız dahilinde işleme başlayacaktır. Onarımı yapılan Regal çamaşır makineniz 1 yıl garantili olarak size teslim edilir. Ses arızaları için cihazınız nadiren de olsa atölyeye alınabilir. Geriye kalan tüm işlemler yerinde tamir edilir. Kapak arızaları, su akıtma arızaları, temiz yıkamama arızaları tüm bunlar yerinde çözülür.

Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, bir tarafı soğutmayan Regal buzdolabınızı aynı gün içinde tamir ediyoruz. Ortalama 8 saatlik bir çalışmama sonunda içindeki yiyecekleri çürütmeye başlayan dolabınıza en hızlı şekilde müdahale ediyoruz. Profesyonel bir onarım için Regal servisimizi arayarak kalıcı çözüm alabilirsiniz.

Temiz yıkamayan Regal bulaşık makineniz için gelen servis ilk olarak cihazınızın ısıtma ayarlarını ve ısıtma parçalarını kontrol eder. Temiz yıkamayan cihazların çoğunda soğuk su ile yıkama sorunu vardır. Bu sebepten dolayı ilk olarak bakılacak yerlerin listesi yapılır. Parçaların çalışma veya çalışmama durumuna göre yol haritası belirlenir ve arızalı parça değiştirilir. Yapılan onarım ve değiştirilen parçalar 1 sene garantilidir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]