31 Ekim 2018

Çengelköy Regal Servisi

ile regalservisim

Çengelköy semtinde ikamet eden tüm Regal kullanıcıları için teknik servis ve yıllık bakım hizmetleri sunan firmamız aynı gün içinde hizmet sunuyor. Regal beyaz eşya ve klima cihazınız ile ilgili tüm teknik sorunlar için şubemizi hemen şimdi arayın. Servisimiz sektörün en eski ve köklü tamir firmalarından biridir. Bu sayede en eski model Regal beyaz eşyalar için bile yedek parça tedarik edebiliyoruz. Profesyonel bir Regal beyaz eşya servis hizmeti almak istiyorsanız bizi şimdi arayın. Çengelköy semtindeki en eski tamir firmalarından biri olarak sorunlara pratik ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, su almayan, soğutmayan tüm Regal cihazlarınız için 1 yıl garantili tamir hizmeti veriyoruz. Garantili bir Regal servis hizmeti almak için bizi şimdi arayın.

çengelköy regal servisiRegal buzdolabı modellerini 1 yıl garantili olarak tamir ediyoruz. Üstelik buzdolabınızın arızası ne olursa olsun yerinde tamir ediyoruz. Tecrübeli teknisyenlerimiz ve donanımlı teknik servis araçlarımız sayesinde sizlere anında çözüm sunuyoruz. Sorunu ne olursa olsun soğutmayan, ses yapan, su akıtan, kapağı düşen Regal buzdolabınız için kesin ve ekonomik çözüm arıyorsanız bize hemen ulaşın. Profesyonel ve kaliteli buzdolabı tamiri için bizi şimdi arayın.

Servisimiz soğutma ekibi ile Regal klimalara tamir, bakım hizmetleri sunuyor. Yaz aylarında sürekli olarak kullanılan ve yılda en az 1 defa bakıma ihtiyaç duyan Regal klimalar çok sık arıza yapmaz. Fakat düzenli bakım yaptırmıyor iseniz kısa zamanda arıza verecek veya etrafa kötü koku yayacaktır. Regal klimalar temiz kullanılmalıdır. Filtreler ve petekler dolduğunda sizi en kısa sürede hasta edecektir. Titiz bir bakım istiyorsanız bizi hemen şimdi arayın. Üsküdar Regal Servisi şubesinden hareket eden araçlar ile Çengelköy mahallesinde acil Regal servis faaliyetleri yürüten firmamız tüm tamirlere 1 sene yedek parça ve tamir garantisi veriyor.