31 Ekim 2018

Çengelköy Regal Servisi

ile regalservisim

Çengelköy Regal servisi olarak Üsküdar ilçe geneline aynı gün içinde Regal teknik servis hizmetleri veriyoruz. Donanımlı teknik servis araçlarımız sayesinde arızaları taşımadan yerinde giderebiliyoruz. Üstelik servis olarak yaptığımız tüm onarımlara da garanti veriyoruz. Yaşadığınız sorunların gün içinde giderilmesi çok basit. Bunun için Çengelköy şubemizi aramanız yeterlidir.

Çengelköy semtinde ikamet eden tüm Regal kullanıcıları için teknik servis ve yıllık bakım hizmetleri sunan firmamız aynı gün içinde hizmet sunuyor. Regal beyaz eşya ve klima cihazınız ile ilgili tüm teknik sorunlar için şubemizi hemen şimdi arayın. Servisimiz sektörün en eski ve köklü tamir firmalarından biridir. Bu sayede en eski model Regal beyaz eşyalar için bile yedek parça tedarik edebiliyoruz. Profesyonel bir Regal beyaz eşya servis hizmeti almak istiyorsanız bizi şimdi arayın. Çengelköy semtindeki en eski tamir firmalarından biri olarak sorunlara pratik ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, su almayan, soğutmayan tüm Regal cihazlarınız için 1 yıl garantili tamir hizmeti veriyoruz. Garantili bir Regal servis hizmeti almak için bizi şimdi arayın.

Çengelköy Regal Buzdolabı Servisi

Regal buzdolabı modellerini 1 yıl garantili olarak tamir ediyoruz. Üstelik buzdolabınızın arızası ne olursa olsun yerinde tamir ediyoruz. Tecrübeli teknisyenlerimiz ve donanımlı teknik servis araçlarımız sayesinde sizlere anında çözüm sunuyoruz. Sorunu ne olursa olsun soğutmayan, ses yapan, su akıtan, kapağı düşen Regal buzdolabınız için kesin ve ekonomik çözüm arıyorsanız bize hemen ulaşın. Profesyonel ve kaliteli buzdolabı tamiri için bizi şimdi arayın.

Regal buzdolabı sigorta attırıyor ise buzdolabınızın ana motoru arızalı olabilir. Elbette kesin motor demek zordur ama sigorta attırınca yüksek ihtimalle motor çıkacaktır. Bu arızanın tespiti için tek yapmanız gereken Çengelköy Regal servisi arayarak teknik servis kaydı bırakmaktır. Ana motor değişimini yerinde yapan nadir firmalardan biriyiz. Sorunu ne olursa olsun çözümleri yerinde arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Çengelköy Regal Klima Servisi

Servisimiz soğutma ekibi ile Regal klimalara tamir, bakım hizmetleri sunuyor. Yaz aylarında sürekli olarak kullanılan ve yılda en az 1 defa bakıma ihtiyaç duyan Regal klimalar çok sık arıza yapmaz. Fakat düzenli bakım yaptırmıyor iseniz kısa zamanda arıza verecek veya etrafa kötü koku yayacaktır. Regal klimalar temiz kullanılmalıdır. Filtreler ve petekler dolduğunda sizi en kısa sürede hasta edecektir. Titiz bir bakım istiyorsanız bizi hemen şimdi arayın. Üsküdar Regal Servisi şubesinden hareket eden araçlar ile Çengelköy mahallesinde acil Regal servis faaliyetleri yürüten firmamız tüm tamirlere 1 sene yedek parça ve tamir garantisi veriyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]