14 Nisan 2020

Altunizade Ariston Servisi

ile regalservisim

Ariston marka cihazlar, performansları ve kaliteleri ile birçok kişi tarafında tercih edilirler. Bu cihazlar, ülkemizde de birçok kişi tarafından kullanılmakta ve kullanıcı sayısı her geçen gün artmaktadır. Eğer sizde bu cihazlardan birine sahipseniz, zaman içerisinde diğer tüm cihazlarda olduğu gibi Ariston marka cihazınızda da bir problem ile karşılaşabilirsiniz.

Cihazınızda herhangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda, Altunizade Ariston servisi hizmetimize ulaşabilir ve teknik destek alabilirsiniz. Bize ulaşarak cihazınızın en iyi şekilde tamir ettirebilir ve kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Altunizade Ariston Bölge Servisi

Ariston markasına ait tüm ürünlere teknik servis hizmeti sunan Altunizade Ariston servisi bayimiz, bu sayede cihaz modeli ne olursa olsun tamir imkanı sunuyor. Sizde cihazınızın modeli ne olursa olsun bize ulaşabilir ve tamirini en iyi şekilde yaptırabilirsiniz.

İşte tamirini gerçekleştirdiğimiz bazı Ariston ürünleri;

  • Buzdolabı,
  • Çamaşır/bulaşık makinesi,
  • Kurutma makinesi
  • Süpürge
  • Kombi
  • Klima

Ve daha fazlası ile uzman teknik servisimiz sizlere hizmet vermektedir.

Altunizade Ariston Yedek Parça

Tüm ürünleriniz için bakım ve onarım hizmeti sunan Altunizade Ariston servisi bayimiz, size bünyesindeki uzman personeller ile profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Ariston cihazlarınızla ilgili ihtiyaç duyduğunuz parçalar için Altunizade şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Tüm modeller için gerekli olan yedek parçaları aynı gün içinde tedarik ediyoruz.

Ariston Orijinal Yedek Parça

Ayrıca teknik servisimizi, cihazınızın ihtiyaç duyduğu yedek parçaları da tamamen orijinal şekilde temin ederek uygulamakta ve bu sayede cihaz performansını en üst seviyede tutmaktadır.

Hızlı ve Güvenilir Çözümler

Eğer sizde ürününüzün hızlı bir şekilde tamir edilerek teslim edilmesini istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.