14 Nisan 2020

Altunizade Ariston Servisi

ile regalservisim

Ariston marka cihazlar, performansları ve kaliteleri ile birçok kişi tarafında tercih edilirler. Bu cihazlar, ülkemizde de birçok kişi tarafından kullanılmakta ve kullanıcı sayısı her geçen gün artmaktadır. Eğer sizde bu cihazlardan birine sahipseniz, zaman içerisinde diğer tüm cihazlarda olduğu gibi Ariston marka cihazınızda da bir problem ile karşılaşabilirsiniz.

Cihazınızda herhangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda, Altunizade Ariston servisi hizmetimize ulaşabilir ve teknik destek alabilirsiniz. Bize ulaşarak cihazınızın en iyi şekilde tamir ettirebilir ve kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Altunizade Ariston Servisi

Ariston markasına ait tüm ürünlere teknik servis hizmeti sunan Altunizade Ariston servisi bayimiz, bu sayede cihaz modeli ne olursa olsun tamir imkanı sunuyor. Sizde cihazınızın modeli ne olursa olsun bize ulaşabilir ve tamirini en iyi şekilde yaptırabilirsiniz. Servis olarak tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Asla cihaz taşıma taraftarı değiliz ve onarım için geldiğimizde sizlerin yaptığı arıza bildirimlerine en uygun parçaları yanımıza alıyoruz. Her biri işinin ehli ustalarımız sayesinde sorunların tamamını gün içinde taşımadan çözebiliyoruz.

İşte tamirini gerçekleştirdiğimiz bazı Ariston ürünleri;

  • Altunizade Ariston Çamaşır Makinesi Servisi
  • Altunizade Ariston Bulaşık Makinesi Servisi
  • Altunizade Ariston Kurutma Makinesi Servisi
  • Altunizade Ariston Buzdolabı Servisi
  • Altunizade Ariston Kombi Servisi
  • Altunizade Ariston Klima Servisi

Ve daha fazlası ile uzman teknik servisimiz sizlere hizmet vermektedir.

Altunizade Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Ariston çamaşır makinelerinde en sık gördüğümüz arızaların başında cihazın su boşaltmaması gelir. Eski cihazlarda bu arıza cihazın başlamamasına, sıkmamasına veya kapı açmamasına sebep olur. Biz de bu şekilde kolaylıkla pompada sorun olduğunu anlarız. Yeni model Ariston çamaşır makinelerinde ise cihazın ekranında F05 uyarısı çıkmaktadır. Bu da cihazın pompasında sorun olduğunu gösterir. Her iki durum için de Altunizade Ariston servisi şubemizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Yıllarını bu işe vermiş alanında uzman teknisyenlerimiz ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Sorun ne olursa olsun Ariston çamaşır makinenizi taşımıyor, evinizde tamir ediyoruz. 1 yıl garantili ve kalıcı çözüm için hemen arayın.

Altunizade Ariston Yedek Parça

Tüm ürünleriniz için bakım ve onarım hizmeti sunan Altunizade Ariston servisi bayimiz, size bünyesindeki uzman personeller ile profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktadır. Ariston cihazlarınızla ilgili ihtiyaç duyduğunuz parçalar için Altunizade şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Tüm modeller için gerekli olan yedek parçaları aynı gün içinde tedarik ediyoruz.

Ayrıca teknik servisimizi, cihazınızın ihtiyaç duyduğu yedek parçaları da tamamen orijinal şekilde temin ederek uygulamakta ve bu sayede cihaz performansını en üst seviyede tutmaktadır.

Hızlı ve Güvenilir Çözümler

Eğer sizde ürününüzün hızlı bir şekilde tamir edilerek teslim edilmesini istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]