9 Nisan 2020

Ataşehir Vestfrost Servisi

ile regalservisim

Vestfrost marka tüm beyaz eşyalarınız için tamir, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Profesyonel bir onarım hizmeti istiyorsanız bizi şimdi arayın. Ataşehir ilçesinde ikamet eden Vestfrost kullanıcıları bizi diledikleri zaman arayarak servis talep edebilirler. Konusunda uzman kadromuz tüm arızalara yerinde çözüm üretiyor. Bölgenin en eski tamir firmalarından biri olarak kusursuz bir onarım hizmeti sunuyoruz. Cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun bizi arayarak onarım yaptırabilir ve yeni cihaz almaktan kurtulabilirsiniz. Ataşehir Vestfrost servisi bölge halkına gün içinde beyaz eşya onarım hizmetleri veriyor.

Ataşehir Vestfrost Buzdolabı Servisi

Vestfrost buzdolabınız soğutmuyor mu? Aynı gün içinde bu sorundan sizi kurtarıyor ve buzdolabınızı en kısa sürede kullanmanızı sağlıyoruz. Tüm buzdolabı onarımlarına ve parça değişimlerine 1 sene garanti veriyoruz. 1 yıl garantili Vestfrost buzdolabı tamiri için bizi hemen arayabilirsiniz. Profesyonel soğutma grubu ustalarımız ile tüm Vestfrost buzdolabı modellerini tamir ediyoruz. Ayrıca sigorta attıran, ses yapan, su akıtan tüm buzdolabı modelleri için bizi arayarak teknik bilgi alabilirsiniz. Buzdolabı hata kodları ve alarm sorunları için Ataşehir Vestfrost servisi arayarak yardım talep edebilirsiniz.

Ataşehir Vestfrost Çamaşır Makinesi Servisi

Vestfrost çamaşır makineleri bölgemizde en çok tercih edilen en uygun fiyatlı çamaşır makineleridir. Servisimiz özel servis olarak hizmet vermektedir. Garantisi bitmiş tüm Vestfrost çamaşır makineleri için Ataşehir şubemizi arayarak çamaşır makinesi tamir, bakım ve montaj hizmetleri alabilirsiniz. Bölgenin lider beyaz eşya tamircisi olarak Vestfrost kullanıcılarına aynı gün içinde kusursuz bir çamaşır makinesi onarım hizmeti veriyoruz. Servisimizi haftanın 7 günü dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Geç saatlere kadar nöbetçi ekipler ile kusursuz beyaz eşya tamir hizmetleri veriyoruz.