24 Ekim 2019

Başıbüyük Ariston Servisi

ile regalservisim

Başıbüyük mahallesinde ikamet eden Ariston kullanıcıları için aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyoruz. Arızalı Ariston marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, kombi, klima, fırın ve ocaklar için bizi arayarak aynı gün içinde teknik destek alabilirsiniz. Yerinde arıza onarımı istiyorsanız doğru yerdesiniz. Başıbüyük Ariston servisi olarak Maltepe ilçe geneline Ariston servis hizmetleri veriyoruz. Tüm teknik sorunlar için bizleri arayabilirsiniz. Haftanın 7 günü servis desteği veriyoruz.

Başıbüyük Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Ariston çamaşır makinesi kullanıcılarına tüm sorunlar için yerinde çözüm üretiyoruz. Başıbüyük Ariston servis şubemiz tarafından onarımı yapılan tüm Ariston çamaşır makinelerine 1 yıl parça garantisi veriyoruz. Kusursuz bir Ariston teknik servis hizmeti için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Servisimiz yıllardır bu alanda hizmet vermektedir. Ariston çamaşır makinesi kullanıcıları yaşadıkları teknik sorunları bizimle paylaşarak en kısa sürede sorundan kurtulabilirler. Ariston çamaşır makineniz çalışmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor, sallanıyor, sigorta attırıyor, yıkamaya girmiyor veya sıkma yapmıyorsa bizi hemen arayın. Tüm modelleri yerinde tamir ediyoruz.

Ariston çamaşır makinesi F06 hata kodu, kapı kilidi arızasıdır. Eğer F06 hata kodunu görüyorsanız ilk olarak kapı kilidi kontrol edilmelidir. Fakat Ariston çamaşır makinelerinde kapı kilidi devresi ana motor üzerinden tamamlanır. Bu durumda ana motoru kontrol etmekte de fayda vardır.

Başıbüyük Ariston Kombi Servisi

Ariston kombiniz sıcak su vermiyor, petekleri ısıtmıyor veya su akıtıyor ise bizi hemen arayın. Ariston kombi tamirinde uzman kadromuz sizlere pratik ve ekonomik çözümler üretiyor. Eski yeni tüm Ariston kombi modelleri için çözüm üretiyoruz. Sektörün en eski Ariston kombi servisi olarak tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Parça tedariği olmayacak kadar eski modellerin ise parçalarını tamir ederek sizleri büyük masraflardan kurtarıyoruz. Ekonomik kombi tamiri için Başıbüyük Ariston servisi şubemizi hemen arayın.

Her yıl düzenli olarak yapılması gereken kombi bakımı sayesinde kombinizi uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Kombi bakımı aynı zamanda sizlerin doğal gaz faturanızın da daha az gelmesine yardımcı olur. Nasıl mı? Bakımı yapılan kombiler daha verimli çalışır ve sıcak su peteklerden daha hızlı dönüş yapar. Bu sayede eviniz daha kısa sürede ve daha verimli ısınır. Sizler de kombinizin derecesini düşürerek tasarruf edebilirsiniz. İlk ateşlemede devreye giren iyonizasyon çubukları ayarları yapılır ve yanma odası temizlenir ise kısa sürede ateşleme gerçekleşir. İlk ateşleme işlemine kadar doğal gaz zararınız olmaz.

Başıbüyük Ariston Klima Servisi

Çok bilinmese de kullanıcılarını son derece memnun eden Ariston klima modelleri için teknik servis, periyodik bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Arızalı tüm Ariston klima modelleri için bizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Servisimiz klima tamirindeki uzman teknisyenleri ile sizlere profesyonel ve yerinde onarım hizmetleri veriyor. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Ariston klima modelleri için pratik ve ekonomik çözümler üretiyoruz.

Başıbüyük Ariston Buzdolabı Servisi

Ariston buzdolabı arızalarına en hızlı çözümü Başıbüyük Ariston servisi olarak biz üretiyoruz. Çoğu firma arıza tespiti için bile günlerinizi harcarken biz ilk serviste cihazınızın sorununu çözmüş oluyoruz. Ekonomik fiyatlarımız ile arızası ne olursa olsun Ariston buzdolabınızı tamir ediyoruz. Yeni dolaba ihtiyaç duymadan, fazla para harcamadan kendi cihazınızı eski performansı ile kullanabilmek için bizi hemen arayın.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]