24 Ekim 2019

Yakacık İndesit Servisi

ile regalservisim

Yakacık İndesit servisi, ilçe geneline hizmet veren geniş bir servis kadrosuna sahiptir. Tüm modellerin onarımlarını yapabilecek ekipmanlara sahip firmamızda onarımlar garantili olarak yapılır. Uzman teknisyenler ile ekonomik çözümler için bizi hemen arayın.

Kartal / Yakacık semtinde ikamet eden İndesit kullanıcıları için beyaz eşya tamir hizmetleri veriyoruz. İndesit buzdolabı ve derin dondurucular için acil çözümler üretiyoruz. Tüm soğutma cihazlarının arızaları için bizi arayarak en hızlı şekilde çözüm bulabilirsiniz. Konusunda uzman teknisyenlerimiz sizlere yerinde çözüm üretiyor. İndesit buzdolabınız soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor, alt bölmesi soğutmuyor, terleme yapıyor veya kapıları kapanmıyor ise bizi hemen arayın. Yakacık İndesit servisi, Kartal ilçe geneline İndesit servis hizmetleri sunuyor.

Yakacık İndesit Çamaşır Makinesi Servisi

İndesit çamaşır makineniz çalışmıyor mu? Gün içinde tamirini yaptırabilirsiniz. Konusunda uzman teknisyenler ile haftanın 7 günü onarım desteği veriyoruz. Kalitesi ve sağlamlığı ile en çok ilgi gören markalardan biri olan İndesit’in tüm modellerinin yedek parçalarına sahibiz. Herhangi bir arıza durumunda Yakacık İndesit servisi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Profesyonel bir onarım için tek yapmanız gereken şubemizi arayarak servis talebinde bulunmak.

Yakacık İndesit servisi olarak İndesit çamaşır makinesi, bulaşık makinesi kullanıcıları için de teknik destek hizmetleri sunuyoruz. Yıkama grubundaki tüm arızaları aynı gün içinde tamir ediyoruz. Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi arızaları için bizi arayarak aynı gün içinde servis hizmeti alabilirsiniz. Servisimiz bölgedeki en eski beyaz eşya tamir firmalarından biridir. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan tüm İndesit cihazlarınızın onarımı için Yakacık şubemizi hemen arayın.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]