25 Ocak 2020

Beylerbeyi Regal Servisi

ile regalservisim

Beylerbeyi Regal Servisi

Firmamız tarafından verilen servis işlemleri kapsamında beyaz eşyalarınızın her türlü onarım ve tamirlerini ustalıkla yerine getiriyoruz. Bizden özel servis hizmeti alan müşterilerimize en nitelikli hizmeti götürürken onların memnuniyetini de üst düzeyde sağlamaya odaklı çalışıyoruz. Beylerbeyi Regal servisi işlerimiz kapsamında beyaz eşyalara yönelik onarım yanında bakım ve montaj işlemlerini de yerine getiriyoruz.

Hızlı Özel Servis

Firma olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru olarak belirleme kapsamında yürüttüğümüz çalışmalar neticesi, hızlı servisin önemini tespit ettik. Beyaz eşyasında arıza ile karşılaşan kişiler bu sorunun en kısa zamanda ve sorunsuz şekilde giderilmesini talep etmekteler. 

Bu şekilde tespit ettiğimiz bu ihtiyaca yönelik öncelikle servis işlemlerimizi hızlı bir şekilde müşterilerimizle buluşturuyoruz. Bu kapsamda bize ulaşarak arıza bildirimini yaptığınız gün içerisinde mutlaka size ulaşarak sorunu gidermeyi amaçlıyor ve aynı gün özel servis hizmetini sunuyoruz.

Yerinde Eksiksiz Onarım

Beylerbeyi Regal servisi hizmetlerimizde, bakımını ya da tamirini istediğiniz beyaz eşyalarınıza 7 / 24 çalışan gezici servislerimizle müdahalede bulunuyoruz. Servis araçlarımız içerisinde bakım ve onarım için gerekli bütün donanım bulunduğundan, usta çalışanlarımız ile beyaz eşyanın bulunduğu yerde gerekli tüm işlemlerini, parça değişimine dek tamamlıyoruz. Bu şekilde eşyanın nakli, taşınması, getirilmesi, götürülmesi gibi hiçbir ekstra sorunla karşılaşmıyorsunuz.

Hizmet Konularımız

Firma olarak, her gün özel servis hizmeti sunmaya devam ediyor, bu şekilde müşterilerimize en kaliteli hizmeti devamlı olarak sağlıyoruz. Bu kapsamda;

  • Buzdolabı, Derin Dondurucu
  • Bulaşık Makinesi,
  • Çamaşır ve Kurutma Makineleri,
  • Fırın ve Ocak

Onarımlarını, bakımlarını, montajlarını eksiksiz şekilde yapıyoruz. Verdiğimiz her hizmette birinci sınıf işçilikle çalışarak tam kaliteyi sağlıyoruz.

Uygun Maliyet

Firmamıza, çağrı merkezimiz vasıtasıyla ya da online servis talep formuyla bildirdiğiniz arıza durumlarına aynı günde dönüş sağlayarak özel servis hizmetini veriyoruz. Beylerbeyi Regal servisi noktasında sürdürdüğümüz çalışmalarda daima en uygun ücretlendirme ile müşterilerimize hizmet sunuyoruz. 

Sunduğumuz alternatif ödeme olanakları ile de kolaylık sağlıyoruz. Bunun yanında gerçekleştirdiğimiz tamir işleri ve değişen yedek parçalar konusunda ise bir yıl süre ile firma garantisi veriyoruz.