23 Ocak 2020

Yenişehir İndesit Servisi

ile regalservisim

İndesit marka kullanan müşterilerimiz için yerinde onarım hizmetleri veriyoruz. 1 yıl garantili İndesit servisi için bizi hemen arayın. Yapılan tüm onarımlar garantilidir ve parçalar kesinlikle orijinaldir. Kaliteli onarım için Yenişehir indesit servis şubemizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Konusunda uzman teknisyenler sizlere yerinde çözüm sunuyor. İndesit çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi yıkama grubu cihazları için su kaçağı ve kazan arızalarında atölyeye alınma durumu olabiliyor. Fakat buzdolabı, derin dondurucu ve fırınlar kesinlikle taşınmadan yerinde tamir ediliyor.

Yenişehir İndesit Buzdolabı Servisi

Soğutma cihazları onarımında tecrübeli teknisyenlerimiz sizlere kusursuz bir onarım hizmeti sunuyor. Üstelik tüm cihazları yerinde tamir ediyoruz. Arızalı buzdolabınızı aynı gün içinde tekrar kullanmanızı sağlıyoruz. Buzdolabınızda değiştirdiğimiz tüm parçalar orijinal ve 1 sene garantilidir. İndesit buzdolabınız soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya alt bölmesi soğutmuyor ise Yenişehir İndesit servisi şubemizi arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Donanımlı servis araçlarımız sayesinde eski yeni tüm İndesit buzdolabı modellerinin yedek parçalarını yanımızda taşıyoruz. Ana motor değişimi dahil tüm işlemleri yerinde gerçekleştiriyoruz.

Eğer İndesit buzdolabınızın alt bölmesi soğutmuyor ise bir süre sonra cihaz alt bölmenin tavanından su akıtmaya başlayacaktır. Bu durumda yapılması gereken cihazın sensör, sigorta, rezistans ve bimetal ölçümü yapılmalıdır. Arızalı parça tespit edilip değiştirildikten sonra cihaz ortalama 1 veya 2 gün dinlenmeye bırakılır sonrasında sorunsuz bir şekilde kullanıma geçilir. İndesit buzdolabı arızalarınızın ekonomik bir şekilde yerinde giderilmesi için Yenişehir indesit servisi hemen arayın.

Yenişehir İndesit Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi onarımında son derece deneyimli ustalarımız ile tüm İndesit bulaşık makineleri için destek veriyoruz. Çalışmıyor dediğiniz İndesit bulaşık makinenizi aynı gün içinde kullanabilmenizi sağlıyoruz. Profesyonel teknisyenlerimiz ve yılların verdiği tecrübe ile her zaman sizlerin yanındayız.

İndesit Bulaşık Makinesi Işıklar Yanıp Sönüyor

İndesit bulaşık makinesi suyu alıyor fakat tam yıkamaya geçeceği zaman tüm ışıklar yanıp sönüyor ise prostat, anakart ve motor kontrol edilmelidir. Bu arıza ile karşılaştığınız zaman tekrar tekrar deneyerek çalışması ümidine kapılmayın. Sürekli olarak denediğiniz zaman cihaz su taşırması yapar ve alt kısımda bulunan switch, motor, pompa ve kablo bağlantılarına zarar verebilirsiniz. Bulaşık makineniz yıkama yapmıyor ise bizi hemen arayın. Aynı gün içinde bulaşık makinenizi yerinde tamir ediyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]