23 Mart 2019

Çekmeköy İndesit Servisi

ile regalservisim

Çekmeköy ilçesinde ikamet eden İndesit beyaz eşya kullanıcılarına aynı gün teknik servis hizmeti veriyoruz. 1 yıl garantili İndesit beyaz eşya servisi için Çekmeköy şubemizi şimdi arayın. Servisimiz tarafından onarımı ve bakımı yapılan beyaz eşyalara 1 sene parça ve içilik garantisi veriyoruz.

İndesit Buzdolabı Servisi

İndesit buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza cihazın alt bölmesinin soğutma azlığıdır. Eğer İndesit buzdolabınız sebzelik kısmını soğutmuyor ise cihazın sensör, sigorta ve rezistans ölçümü yapılmalıdır. Bu parçaların tümü değişmeden arıza tespiti yapılan parçalardır. Derin dondurucu kısmında zayıflık var ise gaz ölçümü ve motor kontrolü yapılır. Eğer İndesit buzdolabı su akıtıyor ise yine bu parçalar kontrol edilmeli ayrıca su kanallarına gider testi yapılmalıdır. Tüm bu işlemlerin sonunda arızalı parçalar ve dolabın sorunlu yerleri tespit edilir. 1 yıl garantili İndesit buzdolabı servisi için Çekmeköy şubemizi şimdi arayın. Servisimiz konusunda uzman kadrosu ile sizlere yerinde onarım yapıyor. Çekmeköy İndesit servisi, aynı gün içinde buzdolabı onarımı yapıyor. Buzdolabınızın arızası ne olursa olsun Çekmeköy şubemizi arayarak yerinde onarım yaptırabilirsiniz.

İndesit buzdolabı koku yapıyor

Buzdolabınız tam anlamıyla soğutmaz veya kapağını uzun süre açık bırakırsanız dolap koku yapacaktır. Bu kokunun gitmesi için cihazların yanı sıra bir kaç pratik çözüm de vardır. Öncelikle kötü kokunun geldiği yere çay posası veya mangal koyabilirsiniz.

İndesit Bulaşık Makinesi Servisi

İndesit bulaşık makineleri ekonomik fiyatları ve şık tasarımları ile ev hanımlarının ilk tercihlerinden birisidir. İndesit bulaşık makineniz temiz yıkamıyor, su akıtıyor veya ses yapıyor ise Çekmeköy İndesit servisi arayarak yardım talep edebilirsiniz. Servisimiz Çekmeköy ve civarına haftanın 6 günü teknik servis ve montaj hizmetleri sunuyor. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi gibi kurulum gereken cihazların montajları için Çekmeköy İndesit servisi arayarak montaj talep edebilirsiniz.

Alemdağ İndesit Servisi

Çekmeköy / Alemdağ mahallesinde ikamet eden İndesit kullanıcıları yaşadıkları tüm teknik sorunlar için Çekmeköy İndesit servisi arayarak servis talep edebilir. Tüm mahalle geneline yerinde ve bir yıl garantili onarım desteği sunuyoruz. Profesyonel teknisyenlerimiz ile yaptığımız tüm onarımlara 1 yıl garanti veriyoruz.