13 Ocak 2020

Beylerbeyi Vestel Servisi

ile regalservisim

Kullanmakta olduğunuz Vestel cihazlarınızın tüm teknik sorunları için Beylerbeyi Vestel servis şubemizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Aynı gün içinde ve yerinde onarım hizmeti veriyoruz. Kusursuz bir onarım için doğru adrestesiniz. Çalışmayan, ses yapan, sigorta attıran, sallanan, soğutmayan tüm Vestel beyaz eşyalarınız için 1 yıl garantili onarım yapıyoruz. Arızalı Vestel cihazlarınızı aynı gün içinde tekrar kullanabilmek için Beylerbeyi şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Beylerbeyi Vestel Beyaz Eşya Servisi

Vestel çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi cihazlarınızın tüm arızalarını eksiksiz bir şekilde yerinde gideriyoruz. Sadece Vestel çamaşır makinelerinde kazan kırılması olmuş ise bunun için atölyeye alınabilir. Bunun dışında tüm onarımlar yerinde yapılır ve onarımlar 1 sene parça garantilidir. Vestel bulaşık makinesi hiç elektrik gelmiyor şikayeti en çok duyduğumuz şikayettir. Bunun için yapmanız gereken cihazın fişini çekip servis çağırmak. Sürekli olarak denemeniz halinde evinizin sigortasına zarar verebilirsiniz. Hiç elektrik gelmeyen cihazlarda, parazit veya kart arızası olabilir.

Vestel çamaşır makinesi kazanı dönmüyor ise motor kontrolü ve kart kontrolü için Beylerbeyi Vestel servis şubemizi arayabilirsiniz. Arızalı parçanın tespitini ve değişimini yerinde yapıyoruz. Değiştirdiğimiz tüm Vestel cihazlara 1 sene garanti veriyoruz. Garantili bir Vestel teknik servis hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Beylerbeyi Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Çalışmayan çamaşır makinenizin gün içinde tamir edilmesi için tek yapmanız gereken bizi aramak. Eski yeni tüm Vestel cihazların onarımını yapan Beylerbeyi Vestel servisi sahip olduğu imkanlar ile haftanın 7 günü sizlerin yanında. Tüm arızaları kolayca ve ekonomik bir şekilde gideren ustalar ile çalışmak istiyorsanız Beylerbeyi ofisimiz ihtiyaçlarınızı karşılayacak her şeye sahiptir.

  • Beylerbeyi Vestel Çamaşır Makinesi Servisi
  • Beylerbeyi Vestel Bulaşık Makinesi Servisi
  • Beylerbeyi Vestel Kurutma Makinesi Servisi
  • Beylerbeyi Vestel Buzdolabı Servisi
  • Beylerbeyi Vestel Fırın Servisi
  • Beylerbeyi Vestel Ocak Servisi
  • Beylerbeyi Vestel Klima Servisi

Vestel marka tüm beyaz eşyalarınızın onarımı için bizi hemen arayın. Telefonlara haftanın 7 günü 24 saat boyunca kesintisiz bakıyoruz. Servis yoğunluğuna göre nöbetçi servis ekipleri çıkartıyor ve kesintisiz hizmet veriyoruz. Servis durumuna göre yoğunluk olur ise bir sonraki güne kayıt açmamız gerekebilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]