14 Ocak 2020

Çubuklu Regal Servisi

ile regalservisim

Çubuklu Regal Servisi

Pratik ve aynı zamanda işinin ehli olan servisimiz, beyaz eşyalarınızı tekrar eskisi gibi kullanma imkanı sunmaktadır. Baş döndürücü bir hızla gelişen teknoloji, beyaz eşyaları da etkiledi. Bu gelişmeleri yakından takip eden şirketimiz, yeni nesil cihazların tamiri konusunda elemanlarını eğitmektedir. Çubuklu Regal servisi ile Regal beyaz eşyalarınız kullanım kalitesine ulaşmaktadır.

Müşteri Hizmetlerimiz 7 Gün 24 Saat Hizmet Vermektedir

İş dünyasında ve sosyal hayatta hayatımızı kolaylaştıran ve zorunlu ihtiyaçlar listesinde yer alan beyaz eşyalar, arızalanabilir. Servis işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde kaliteyi ön plana alan Çubuklu Regal servisi, randevu saatine riayet ederek, tam vaktinde gelmektedir.

Hizmette Her Zaman Kaliteyi Ön Plana Alıyoruz

Müşteri hizmetlerimize bıraktığınız bilgiler doğrultusunda özel tamir programı oluşturan personelimiz, gerekli yedek parçaları da beraberinde getirmektedir.

Elemanlarımız, Çubuklu Regal servisi hizmeti esnasında aşağıdaki konulara vurgu yapmaktadır:

  1. Servisimiz için ilk önemli konu müşteri memnuniyetidir.
  2. Zamanında arızaya müdahale eden ekiplerimiz, yine zamanında teslimat gerçekleştirmektedir.
  3. Firmamızın deneyimli elemanları, kısa sürede tamir işlemini gerçekleştirmektedir.
  4. Güler yüzlü hizmet veren servisimiz, müşteri onayı olmadan tamir işlemi gerçekleştirmemektedir.
  5. Seri bir şekilde tamir işlemi yapan personelimiz, bu konuda güven vermektedir.

Serviste kaliteyle tanışmak için bizi aramanız yeterlidir.

Servis Hizmetinde Güven Önemlidir

Pahalı beyaz eşyalar arızalandığı zaman, güvenilir servis hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Pahalı beyaz eşyaların tamir işlemlerinde profesyonel servis ekipleri tercih edilmektedir. Son teknoloji beyaz eşyalarınızı servis ekibimize güvenle teslim edebilirsiniz. Elemanlarımız kısa sürede tamir işlemini gerçekleştirerek, beyaz eşyanızı kullanılabilir bir şekilde teslim etmektedir.

İşi Profesyoneline Bırakın

Yaz aylarında soğutmayan buzdolapları, pişirmeyen fırınlar, çalışmayan çamaşır makineleri ve bulaşık makineleri güvenilir servis hizmetine ihtiyacı vardır. Tamir işlemleri esnasında cihazınızla uyumlu parçaları servis aracında hazır bulunduruyoruz. Parça montajı işlemlerinde, her zaman için müşteri onayını tercih ediyoruz.

Bu kategorideki fiyatlandırma işlemi, tamir servis hizmeti ve yedek parça kategorisinde ikiye ayrılmaktadır. Servis ücreti ve yedek parça ücreti, ayrı ayrı hesaplanmaktadır. Ödenecek miktar, servis ve yedek parça ücretinin toplanması ile ortaya çıkmaktadır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]