21 Ocak 2020

Göztepe Beko Servisi

ile regalservisim

Servisi olmayan bir cihaz, uzun süre kullanılamaz. Bu kural beyaz eşyalar için de geçerli bir kuraldır. Fırın, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyaları tamir eden Göztepe Beko servisi firmamız, bu cihazların kullanım ömrünü uzatmaktadır. Cihazınızın markasına göre yedek parçaları araçta hazır bulunduran firmamız, bu konuda çözüm odaklı hareket etmektedir.

Servisimiz Her Zaman Kapınızda

Süreli çalışan ve her müşteri için belli bir zaman ayıran ekibimiz, seri bir şekilde çalışmaktadır. Tatilde, mesai çıkışında veya sizin için müsait olan saatlerde tamir hizmeti sunuyor. İş yerinde diğer mekanlarda kullanılan bütün beyaz eşyaları bulunduğu yerde tamir ediyoruz. Sektörde maksimum kaliteyi hedef alan Göztepe Beko servisi çalışanlarımız, hafta içi ve hafta sonu hizmet vermektedir.

Randevunuzu Almayı Unutmayın

Randevuyla ilgili bütün sorunlarınıza ışık tutan müşteri temsilcilerimiz, sizin verdiğiniz bilgileri dikkate almaktadır. Yani sizin verdiğiniz iletişim numaraları, adresle ilgili bilgiler, cihazın arıza bilgileri ve kimlik bilgileri, servisimizin hareket programını doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle verdiğiniz bilgilerin gerçeği yansıtması gerekir.

Servis Hizmetinde En İyisi

Mutfaktaki, banyodaki ve salondaki beyaz eşyalar, evinizin vazgeçilmez demirbaşlarıdır. Bu cihazlar, iş dünyamızı ve günlük sosyal hayatımızı doğrudan etkilemektedir. Arızalanan bir beyaz eşya, işinizin aksamasına ve randevunuzun iptal olmasına neden olur. Bu nedenle tamiratta hızlı olan Göztepe Beko servisi elemanları tercih edilmektedir. Elemanlarımızla iletişime geçerek, istediğiniz tamir işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Hızlı Bir Servis Neden Önemlidir?

Eli çabuk olan, seri bir şekilde çalışan ve sorunsuz bir şekilde tamir yapan servis tercih edilir. Firmamızın disiplinli servisi bu özelliklere sahiptir.

Servisimizin çalışma prensipleri şu şekildedir:

  1. Zaman en önemli konudur. Uygun zamanda ve kısa sürede tamir yapmak, bu sektörde en önemli konulardan biridir.
  2. Yedek parça temini bizim için sorun değildir.
  3. Hızlı tamirat işlemleriyle, zamanınız boşa gitmesin.
  4. Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. Güler yüzlü olmanın yanı sıra, tamirle ilgili konuları kısa sürede çözen personel ekibimiz, gece veya gündüz her vakit hizmet sunmaktadır.
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]