21 Temmuz 2019

Bostancı Beko Servisi

ile regalservisim

Beko ülkemizde Koç grubuna ait bir şirkettir ve evlerde, iş yerlerinde Beko marka çok sayıda beyaz eşya ürünü kullanılmaktadır. Beko ürünleri elektronik ürünler olduğu için kullanım aşamasında zamanla arıza yapabilmektedir. Bostancı Beko servisi olarak sizlere her zaman en ekonomik servis hizmetlerimizi sunmaya çalışıyoruz. Tüm müşterilerimize güvenli hizmet veriyor ve tüm ürünlerinin arıza onarımlarını gerçekleştiriyoruz. Teknik servis hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetine önem vererek, uzmanlarımız aracılığı ile ürünlere müdahale ediyoruz. Bostancı bölgesinin tamamına hizmet veriyor ve bizlere ulaşan müşterilerimize, ekiplerimi hemen yönlendiriyoruz. Gezici ekiplerimizi ile sizlere mümkün olabilecek en hızlı hizmeti ulaştırmaya çalışıyoruz.

Bostancı Beko Klima Servisi

Sıcak yaz günlerinde kurtarıcınız olan Beko klima modelleri için Bostancı Beko servisi olarak tamir, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Klima tamirinde 20 yılı devirmiş firmamızda tüm modellerin yedek parçaları ve gazları mevcuttur. Soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor, kötü kokuyor dediğiniz tüm Beko klima modelleri için bizleri arayabilirsiniz.

Bostancı Beko Kurutma Makinesi Servisi

Beko kurutma makinelerinde denge ile dönmesini sağlayan makaralar vardır. Kurutma makinenizde ses sorunu varsa genelde bu makaralar ezildiği için ses çıkar. Makara değişimi ve ses sorunlarına kesin çözüm için Bostancı Beko servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Çalışmayan, sigorta attıran, kurutma yapmayan cihazınızı gün içinde kullanabilmek için bizleri hemen arayın.

Beko Marka Ürünler

Birçoğumuzun evinde, televizyon, buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve birçok küçük ev aletleri Beko markadır. Bostancı Beko servisi olarak, tüm ürünlerin bakım, kontrol ve arıza tamirlerini uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve uzmanlık ile yapıyoruz. Beko marka ürünler için vermiş olduğumuz servis hizmetlerinde, 1 yıl garanti veriyor ve ürünlerinizi güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Müşterilerimize, ürün arızalarının tamiri işlemlerinde indirim uyguluyoruz. Periyodik bakımlarda da çeşitli kampanyalar düzenliyor, tüm bakımların daha ucuz fiyatlara yapılmasını sağlıyoruz. Ürünlerinizin her türlü bakımları için haftanın 6 günü hizmet veriyor ve telefonlarımızı 24 saat aktif bulunduruyoruz.

Beko Servisi Yerinde Hizmet

Bostancı Beko servisi olarak, müşterilerimize daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için yerinde hizmet uyguluyoruz. Kullanmış oldukları büyük beyaz eşya ürünlerini tamir için adreslerine gidiyor ve ürünü kurulu bulunduğu yerde tamir ediyoruz. Gezici servislerimiz sayesinde bize ulaşan müşterilerimize en kısa süre içerisinde ulaşıyor ve ihtiyaçlarını gideriyoruz. Ekiplerimiz tam donanımlı olarak gezmekte, belirli parçaların değişimini hemen yapabilmektedir. Beko ürünlerinin arızaları konusunda bizlere detaylı bilgi veren müşterilerimiz için ekiplerimiz arıza durumuna göre gerekli olabilecek tüm yedek parçaları aldıktan sonra müşteriye ulaşmaktadır. Bu hem servislerimize hız kazandırmakta, hem de müşterilerimiz için zaman kaybını önlemiş olmaktadır.

Beko Arıza Onarımı

Kullandığımız tüm beyaz eşya ürünleri elektronik ürünlerdir. Bazı ürünlerde arıza meydana gelmiştir, fakat kullanıcı tarafından fark edilmeyebilir. Bu arızalar cihazın daha fazla enerji harcamasına ya da gürültülü çalışmasına neden olabilir. Kullandığı ürünün çalışmasında farklılık gören bir kullanıcı bize hemen bilgi vermeli ve arızanın büyümeden giderilmesini sağlamalıdır. Müdahale edilmeyen küçük arızalar zamanla daha büyük sorunlara yol açacak ve onarım maliyetlerini yükseltecektir. Servis elemanlarımız ve firmamız tüm müşterilerimize bu konuda bilgilendirme yapıyor ve bize hemen ulaşmalarını istiyoruz. Bize ulaşarak, tüm cihazlarınızın bakımlarını yaptırabilir, büyük küçük tüm arızalarının onarımlarının yapılmasını isteyebilirsiniz.

Kesintisiz Hizmet

Müşterilerimize güvenli ve kaliteli hizmet sunmaya çalışıyoruz. Servis telefonlarımız ile arayan müşterilerimize 7/24 cevap veriyor ve bildirdikleri sorunların en kısa sürede giderilmesini sağlıyoruz. Pazar günleri hariç haftanın her günü servislerimiz aktif olarak müşterilerimize hizmet vermektedir. Müşterilerimiz bizlere Whatsapp hattımız üzerinden de ulaşabilir ve mesajlar göndererek servis talebinde bulunabilir. Whatsapp üzerinden ürünlerinin marka ve modellerini gösterir resimler gönderdiklerinde, servislerimiz o model ürünler için gerekli olan yedek parçaları hemen temin edebilecektir. Ürün modeline göre oluşan arıza tahmini yapılabilecek ve tamir seçenekleri değerlendirilecektir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]