22 Temmuz 2019

Ferhatpaşa Ariston Servisi

ile regalservisim

Müşterilerimizin memnuniyetine her zaman en fazla önem veren firmamız bütçe yaklaşımına dayalı hizmet bedelini belirler ve müşterilerin istekleri doğrultusunda ödeme seçenekleri ile bu hizmeti destekler. Müşterilerimiz isterlerse kapıda nakit ödeme yapabilirler veya isterlerse kredi kartı ile de ödeyebilirler. Şirketimiz tarafından imzalanan hizmetlerimizin her biri, Ferhatpaşa Ariston Servisi ve teknik bakım garantisinin yanı sıra bir yıllığına kurulan yedek parçaların bakımını da garanti altına almaktadır.

Ferhatpaşa Ariston Buzdolabı Servisi

Ariston buzdolabı modelleri ülkemizde en çok tercih edilen cihazların başında gelmektedir. Titiz bir Ariston servis hizmeti almak istiyorsanız Ferhatpaşa Ariston servisi arayarak kayıt bırakmanız yeterli olacaktır. Sahip olduğumuz imkanlar ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Ariston buzdolabım soğutmuyor diyorsanız tek yapmanız gereken bizleri aramak.

Bulaşık Ve Çamaşır Makinesi Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Çamaşır makineniz tahliye sırasında bir sorunla karşılaşırsa, elektrik aksanı çalışmıyor olabilir, su pompası arızalı veya tahliye borusu tıkalı olabilir. Bu teçhizatlar kontrol edilmelidir.

Cihazınızdan su akarsa, drenaj borularının ve su girişlerinin arızalanmasından kaynaklanabilir. Servis ile kontrol edilmelidir.

Cihaz hiç çalışmıyorsa, elektrik bağlantısını kontrol etmeniz gerekir.

Makine filtrelerinin tıkanma olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Bu durumda, emiş gücünü Ferhatpaşa Ariston Servisi ile çözüme ulaştırmalısınız.

Hava Sirkülasyonunun Önemi

Klimalar hem iç hem de dış mekanlarda çeşitli hava koşullarına maruz kalır. Kirlenme ve klimaların ısı transfer yüzeylerindeki hasar, klima performansının düşmesine neden olur. Bu nedenle, klimaların yılda iki kez bakımı çok önemlidir. Klimalar periyodik olarak Ferhatpaşa Ariston Servisi tarafından bakım yapılmaktadır. Eğer servis bakımı yapılmazsa neler olur?

  • Klimanız mükemmel filtrasyon sağlayamadığından, ortamda toz ve partiküller kalır.
  • Klimanız sağlıksız hava üretir.
  • Klimanız hoş olmayan kokular üretir.
  • Klimanızın performansı ve üretkenliği azalır.
  • Klimanızın enerji tüketimi artar.
  • Klimanızı oluşturan ekipman daha hızlı yorulur ve daha hızlı kırılır.
  • Klimanızın kompresörü daha sık ve düzensiz çalışarak servis ömrünü kısaltır.
  • Klima tahliye sisteminizde tıkanma, suyun sızmasına neden olur.
  • Klimanızın elektrik tesisatındaki oksidasyon büyük sorunlara neden olacaktır.

1994’ten bu yana, 20 yılı aşkın süredir ev aletleri ve kombine hizmetler olarak, İstanbul’un tüm bölgelerinde ev aletleri için kombine teknik hizmet sunmaktayız. Herhangi bir nedenle, kazanınız veya ev aletleriniz için şirketten orijinal yedek parçalar temin edebilirsiniz. Hafta içi 24 saat ve tüm günleri acil numaradan Ferhatpaşa Ariston Servisi uzmanlarına ulaşabilirsiniz. Deneyimli kadromuz en kısa sürede sizinle iletişim kuracak ve en iyi şekilde size hizmet edecektir. Müşteri memnuniyetini sağlayan buhar kazanları hizmetimiz, en yüksek kalitede hizmeti garanti eder.

Ferhatpaşa Ariston Servisi olarak buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutucu, fırın, buhar kazanı ve iklimlendirme, tamir, bakım ve tamir uzmanları, ev aletleri alanında tecrübeli uzmanlarımızla siz değerli müşterilerimize 24 saat hizmet vermekteyiz. Kesintisiz hizmet prensibi ile çalışan firmamız, Ariston markasının ev aletleri için kombi klima cihazlarının servisinden onarım, bakım, montaj ve demontaj gerektirebilir. Hizmet sektöründe kesintisiz hizmet sağlamak için İstanbul’da sürekli çalışan bir mobil servisimiz vardır ve müşterilerimize benzer şirketlerimizden daha hızlı ve daha iyi hizmet sunuyoruz. Anadolu yakasındaki tüm müşterilerimize Ferhatpaşa Ariston Servisi ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Servis talebiniz irtibat numaramız tarafından müşteri temsilcilerimize yapıldıktan hemen sonra firmamız tarafından size gönderilen deneyimli uzmanlarımız tarafından çözülür. Gerekli destek ve ekip çalışması ile başlayan Ferhatpaşa Ariston Servisi teknik ekibimiz, gerektiğinde yedek parça temin eder.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]