1 Kasım 2019

İçerenköy Ariston Servisi

ile regalservisim

İçerenköy Ariston servisi firmamız semtin en eski tamir firmalarından biridir. Ariston marka tüm cihazları gözü kapalı tamir edecek tecrübede ustalarımız ve donanımlı servis araçlarımız ile kusursuz onarım desteği veriyoruz. Titiz ve kaliteli bir onarım için tek yapmanız gereken bizi aramak. Kesintisiz hizmet veren çağrı merkezimiz ile sizlere en hızlı servis yönlendirmesini yapıyoruz.

 • İçerenköy Ariston Çamaşır Makinesi Servisi
 • İçerenköy Ariston Bulaşık Makinesi Servisi
 • İçerenköy Ariston Kurutma Makinesi Servisi
 • İçerenköy Ariston Buzdolabı Servisi
 • İçerenköy Ariston Derin Dondurucu Servisi
 • İçerenköy Ariston Kombi Servisi
 • İçerenköy Ariston Klima Servisi

Elektronik özelliklere sahip olan ve düzenli bir şekilde bakıma ihtiyaç duyan beyaz eşyalar, uzmanlık alanımıza girmektedir. İş dünyasında ve evde bizim için büyük kolaylık sağlayan kombilerinizi ve klimalarınızı kısa sürede tamir ediyoruz. Ayrıca beyaz eşyalarınız da güvenilir yöntemlerle tamir ediyoruz. İçerenköy Ariston servisi güvenilir çözüm seçenekleri arıyorsanız, bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

İçerenköy Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

En sorunsuz beyaz eşya markalarının başında gelen Ariston’un tüm çamaşır makinesi modellerini evinizde tamir ediyoruz. Ariston çamaşır makineniz ses yapıyor, su akıtıyor, sigorta attırıyor ise bizi arayarak yerinde tamir ettirebilirsiniz. İçerenköy Ariston servisi olarak siz değerli komşularımıza profesyonel çözümler üretiyoruz. Eski yeni tüm Ariston çamaşır makinesi modellerinin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede cihazlarınızı git gel yapmadan ve tek seferde tamir edebiliyoruz.

Işık Hızında Servis Hizmeti Sunuyoruz

Sıcakta yiyeceklerimizi saklamak için buzdolabı ve derin dondurucular, kış aylarında kombiler ve ısıtıcılar, zaman zaman arıza yapabilir. Bu cihazların sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi için deneyimli aynı zamanda tecrübeli servis ekibimize ihtiyacınız olacak. Her zaman kolay ve etkili servis programını tercih eden personelimizi, ışık hızıyla adresinize gönderiyoruz. İçerenköy Ariston servisi çalışanlarımız, söz verilen zamanda adrese ulaşma konusunda oldukça deneyimlidir.

Kombi Bakım İşlerinde Nelere Dikkat Ediyoruz

Sağlığımız için önemli olan bu cihazlar konusunda deneyimli olan personel ekibimiz, montaj işlemlerinde, cihazın kullanım kalitesini dikkate alarak hareket etmektedir.

Kombi bakım işlemlerinde ekibimiz, şu şekilde hareket etmektedir:

 1. Kombi bakım işleminde ilk aşamada sıcak su testi yapıyoruz.
 2. Petek sıcaklığını da kontrol ederek gerekli temizlik işlemini gerçekleştiriyoruz.
 3. Ses yapan fanı değiştirerek, fanın çalışma performansını artırıyoruz.
 4. Sıcak su sensörleri ve diğer aksamların kontrolünün ardından gerekli parçalar değiştiriyoruz. Bakım, onarım ve tamirat konusunda deneyimli elemanlarımız, kısa sürede bakım işlemini gerçekleştirmektedir.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkürler

Beyaz eşya klima ve kombi gibi önemli cihazların bakımında firmamız tercih edilen bir kurumdur. Firmamızın profesyonel ve aynı zamanda tecrübeli elemanlarımız, bu konuda güvenilir çözüm seçenekleri sunmaktadır. İçerenköy Ariston servisi ile Ariston marka buzdolaplarınız, kombi ve klimalarınız, kısa sürede tamir ediyoruz.

Uzman Ekip ve Yedek Parça Sorunu Yaşamıyoruz

Gerekli parçaları, randevu işlemleri esnasında hazırlıyoruz. Hazırlanan parçalar, servis aracına yerleştiriyoruz. Gerektiğinde elemanlarımız parçaları kullanmaktadır. Kısa sürede cihazınızın sorunlarını gideren elemanlarımız, hafta içi ve hafta sonunda hizmet vermektedir. İşlemini gerçekleştirmektedir. Bu işte amatör olan kişiler, cihazınız için tehdit unsurudur. Cihazınız daha büyük arızalarla karşılaşabilir. Bu nedenle işi her zaman bilene bırakmalısınız.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]