1 Kasım 2019

Fındıklı Ariston Servisi

ile regalservisim

Fındıklı Ariston servisi, tüm Ariston beyaz eşya ve kombiler için servis hizmeti veriyor. Ayrıca klima onarım ekiplerimiz ile soğutmayan Ariston klimalar için de teknik servis hizmeti veriyoruz. Ayrıca Ariston marka kurutma makinesi, kombi, buzdolabı ve klimalar için periyodik bakım hizmetleri de sunuyoruz. Tüm Ariston modelleri için Fındıklı servisimizi arayabilirsiniz.

Servis hizmetleri kategorisinde, elektronik özelliklere sahip olan kombiler beyaz eşyalar ve klimalar, servisimizin uzmanlık alanına girmektedir. Klimalar, kış aylarında kombiler ve beyaz eşyalar, hizmet programımızda yer alıyor. İşinde uzman ekibimiz, bu cihazların gerekli bakım işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor. Servis hizmetleri konusunda profesyonel çözüm seçenekleri sunuyoruz.  Fındıklı Ariston servisi için bizi aradığınızda en kısa sürede adresinize geliyoruz.

Fındıklı Ariston Buzdolabı Servisi

Ariston buzdolabınız soğutmuyor ise aynı gün içinde tamir ettirebilirsiniz. Buzdolabı tamirinde son derece deneyimli teknisyenlerimiz ile sizlere yerinde ve garantili çözümler üretebiliyoruz. Her modelin yedek parçasına sahibiz. Bu sayede cihazlarınızı taşımadan tamir ediyoruz. Buzdolabı taşınması en zor cihazdır. Boyutlarından dolayı zarar vermeden taşımak neredeyse imkansızdır. Fındıklı Ariston servisi şubemizde çalışan buzdolabı ustalarının her biri alanında uzman kişilerdir.

Fındıklı Ariston Kombi Servisi

fındıklı ariston servisi

Kış aylarında servisini en zor bulabileceğiniz cihazlar kombidir. Çünkü yoğun zamanda işler yetişmez ve servisler aksar. Fakat sizin eviniz soğuktur, sıcak suyunuz akmaz. Peki ne yapacaksınız? Alanında uzman kadro ile çalışarak aksamadan yürüyen bir çarkın sisteminden faydalanacaksınız. Fındıklı Ariston servisi olarak tüm hazırlıklarımızı yazdan yapıyor ve tüm kombi arızalarına yerinde çözümler üretiyoruz. 1 yıl garantili Ariston kombi tamiri için Fındıklı servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Kaliteli Servis Hizmetimizle Tanışın

Bu sektörde elemanlarımızın tecrübesi, sertifikalı olması ve işini olması, kaliteli servis hizmetimizin temelini oluşturmaktadır. Servis hizmeti konusunda, işinin ehli ekiplerle çalışan şirketimiz, hızlı ve güvenilir çözümleri tercih eden kişileri tercih ediyor. Müşteri diyaloğu konusunda gerekli eğitimi alan personelimiz, onayınıza göre hareket etmektedir. Fındıklı Ariston servisi çalışanlarımız, her zaman için göreve hazır bir şekilde beklemektedir.

Servis Hizmetimiz Randevuludur

Müşteri hizmetleri numaralarımızı aramak suretiyle servis hizmetini talep edebilirsiniz. Servis hizmetimiz, randevulu bir şekilde gerçekleşmektedir. Müşteri hizmetlerimizi aradığınız zaman sizin için en uygun randevu tarihini belirliyoruz. Sizin için en uygun tarihte servis hizmeti gerçekleştiriyoruz. Bu tarihte, ekiplerimiz adresinize gelmeden önce telefon açmaktadır.

Yerinde Tamir ve Bakım Hizmeti Sunuyoruz

Müşteri onayı ile bakım işlemi gerçekleştiren servis elemanlarımız, yerinde bakım işlemi gerçekleştirmektedir. Montaj işlemi konusunda da firma elemanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Servis hizmeti boyunca cihazlar yerinde kalıyor ve ekiplerimiz ön kısımdaki veya arka kısımdaki paneli açarak işlem gerçekleştiriyor. Yerinde gerçekleşen Fındıklı Ariston servisi seçenekleriyle, zaman kaybı yaşamadan kısa sürede tamir işlemini gerçekleştiriyoruz.

Bizi Tercih Etmeniz İçin 5 Neden

Sektörel anlamda başarı sağlayan firmamızın tercih edilme sebepleri vardır.

Tercih edilme nedenlerimiz şu şekilde sıralanabilir:

  1. Hızlı ve pratik çözüm
  2. Yedek parça desteği
  3. İş ahlakı,
  4. Günün her saatinde servis hizmeti
  5. Fiyat konusunda güvenilir çözüm.

Firmamız, her konuda güvenilir çözüm seçenekleri sunarak en iyi servis hizmeti programını tercih etmektedir. Servis işlemleri konusunda kendini güncelleyen ekiplerimiz, yeni cihazların bakımı konusunda da gerekli eğitimi almaktadır. Bütün marka ve modeller konusunda personelimiz tecrübelidir. Cihaz tamirinde ve bakımından çözüm odaklı hareket ediyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]