30 Temmuz 2019

Bostancı Bosch Servisi

ile regalservisim

Bosch her alanda kendini geliştiren ve her alan da kaliteli ürünler sunan bir Alman markasıdır. Bosch marka olarak ürettiği cihazlar için en güvenilir, hızlı ve kaliteli bir performans sunan cihazlar olmuştur. Bostancı Bosch servisi olarak sizlere güvenilir, hızlı ve kaliteli bir hizmet sunarak müşteri memnuniyetinizi en üst seviyede sizlerin işlerinizi sonuçlandırıyoruz. Bu işi yaparken firmamız bünyesinde olan teknisyenler alanında tecrübeli insanlardır. Kendilerini geliştiren ve kendilerini bu işe adayan insanlardır. Yeni gelen teknolojiler de bile hızlıca eğitim alarak en iyi şekilde bilgi sahibi olan ekip arkadaşlarımız sizlere en iyi teknik servis deneyimini sunacaklardır. Teknik servis için getirilen veya çağırılmış olduğumuz eşyaların bakım ve onarımını yaparken kesinlikle orijinal olarak ve kaliteli yedek parçalar kullanıyoruz. Bu firmamız için bir avantaj olduğunu biliyoruz. Çünkü siz değerli müşterilerimize eni iyi hizmeti sunabiliyoruz. Sizlere daha iyi hizmet vermek için Bostancı Bosch servisi olarak servis ağımızı iyileştirmeler yapmaktayız Bunun için görüşlerinize önem gösteriyor ve ona göre kendimize geliştirmeler yapmaktayız.

Bostancı Bosch Beyaz Eşya Servisi

Günlük yaşamda bizlere çoğu konuda yardımcı olurlar beyaz eşyalar. Bizleri eskisin de ki gibi birçok alan da zaman kayıplarına son vererek bizlere kendi işlerimize daha çok zaman ayırmamanızı sağladı. Beyaz eşyalar zaman geçtikçe kalitesini de önem sağladığı cihazlardır. Bunun sebebi beyaz eşyaların uzun süreli kullanılan ve gerekirse her gün kullanılabilecek eşyalar olmasından kaynaklanmaktadır. Daha çok bulaşık makinesi, buzdolabı ve çamaşır makinesi bu kategoride öne çıkmaktadır. Bu belirttiğimiz eşyaların uzun ömürlü olmasına kullanıcılar dikkat etmektedir. Bu saydığımız eşyaların yanında diğer beyaz eşya kategorisine giren cihazlarda tabi ki de bulunmaktadır. Bu cihazlara örnek verecek olursak, ütü, kurutma makinesi, kahve makinesi gibi birçok eşyada evlerde bulunmaktadır. Her ürün de olduğu gibi kaliteli olmasının da etkisi olmasıyla birlikte sizlere zaman içerisinde, sizin de tabi ki de aldığınızı cihazın kalite ve kullabımıza göre şekillenerek bazı arızalar meydana gelebilmektedir. Bostancı Bosch beyaz eşya servisi olarak orijinal parçalar ile bakım ve onarım yaparak sizleri bu yükten kurtarıyoruz.

Bostancı Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Bosch çamaşır makinesi onarımında deneyimli teknisyenlerimiz ile sizlere yerinde çözümler üretiyoruz. 1 yıl garantili Bosch çamaşır makinesi onarımı için Bostancı Bosch servisi hemen arayın. Şubemiz sektörün en eski servisidir. Bu sayede cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun onarımlarını yapabiliyoruz. Çalışmayan, sıkmayan, suyunu boşaltmayan Bosch çamaşır makineniz için bizi hemen arayın.

Bostancı Bosch Buzdolabı Servisi

Bostancı şubemiz tüm Bosch buzdolabı modelleri için onarım desteği veriyor. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Bosch dolaplar için Bostancı Bosch servisi şubemizi arayabilirsiniz. Bölgenin en eski tamircisi olarak dolaplarınız kaç yıllık olursa olsun yedek parçalarını tedarik ediyoruz. Ana motor değişimi, ana kart değişimi, gaz kaçağı tamiri ve diğer tüm onarımlar için servisimizden haftanın 7 günü servis talep edebilirsiniz.

Bosch buzdolabı alt taraf soğutmuyor ise dolabınızda bloklanma arızası olmuştur. Bu arızanın bir çok sebebi vardır fakat en yaygın olanların başında sensör, sigorta ve rezistans gelir. Eğer sensör arızalı ise cihaz kaç derece olduğunu bilmediği için sürekli soğutmaya devam eder ve eritmeye girmediği için buzlanmadan ötürü hava kanalları tıkanır. Alt taraf soğutmuyor şikayetinizden gün içinde kurtulmak isterseniz bizi hemen arayın.

Bostancı Bosch Kombi Servisi

Bosch birçok cihaz üretmektedir. Bu cihazlardan birisi de kombidir. Bosch kaliteli ve yüksek performans veren ürünler ile tanınmış bir markadır. Bizde bosch markasının teknik servisi olarak sizlere en iyi şekilde Bostancı Bosch kombi servisi bünyesinde kaliteli ve hızlı bir hizmet vermekteyiz. Bosch kombi servisi olarak sizlere en doğru hizmeti sunmak istiyoruz. Bunun için kendimizi her zaman geliştiriyor ve elemanlarımıza bu alanda eğitimler veriyoruz. Kombilerinizin bakımlarını periyodik olarak yapıyor ve orijinal parçalar ile değişmesi gereken bir parça varsa değişimini gerçekleştiriyoruz. Kombilerin bakımları önemli bir konudur. Eğer düzgün şekilde ve düzenli bir tarihte Bosch kombinizin bakım ve onarımı yapılmazsa bu sizin için birçok zarar verebilir. Hem cebinize hem de ısı performansına büyük etkileri olabilir. Bu yüzden bakımlarınızı periyodik şekilde en az yılda bir kere olacak şekilde yapmalısınız. Bunu yaparken dikkatli ve titiz bir çalışma istiyorsanız firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]