30 Temmuz 2019

Caddebostan Baymak Servisi

ile regalservisim

Caddebostan Baymak servisi, Kadıköy ilçesinde ikamet eden Baymak marka kombi ve klima modellerine tamir hizmeti veriyor. 1 yıl garantili Baymak servisi için Caddebostan servisimizi arayabilirsiniz. Firma olarak arızaları yerinde çözüyor, arızaları ne olursa olsun cihazlarınızı kesinlikle taşımıyoruz.

Baymak Kombi Servisi

Kombi denince akla ilk gelen markalardan biridir Baymak markası. Bizler de Caddebostan Baymak servisi olarak sizlere özel kombi servis hizmeti veriyoruz. Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan tüm Baymak kombiler için bizi arayarak servis desteği alabilirsiniz. Hızlı çözüm istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Soğuk kış günlerinde kombi arızası ile uğraşmak istemiyorsanız yıllık bakımları düzenli olarak yaptırın. Kombi bakımı hem kombinin ömrünü uzatır hem de doğal gaz faturalarınız da sizlere tasarruf sağlar.Bu avantajları kaybetmemek için kombi bakımı keyfi değil şarttır.

Baymak servisi olarak Baymak marka bütün ürünler ve modeller için bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız. Caddebostan Baymak servisi olarak sunmuş olduğumuz bakım ve onarım hizmetini, ücretsiz çağrı merkezi hizmeti, ücretsiz servis hizmeti ve yerinde tamir ve bakım hizmet anlayışıyla birleştirmiş bulunmaktayız. Aynı zamanda gerek yerinde bakım ve onarım hizmetleri için olsun gerekse ana merkezde bakım ve onarım hizmetleri için olsun fark etmez kapıda nakit ödeme ya da kredi kartına taksit ve peşin ödeme seçenekleri ile ödeme kolaylığı sağlamaktayız. Ayrıca nakit ödemelerde faturalandırma oluşturarak müşterinin daha sonra herhangi bir mağduriyet yaşamasının önene geçmekteyiz. 

Uzman kadromuzu kendilerine özel olarak tahsis edilmiş araçlarla müşteri adresine yollarken aynı zamanda da araç içerisinde tam donanımlı bir ekipman bulundurmaktayız. Böylece Caddebostan Baymak servisi olarak beklenmedik arıza durumlarında kullanılacak olan ekipman ile süprizlerin yaşanması engellenmektedir. Yerinde onarımın gerçekleşemediği durumlarda ise ekibimiz arızalı olan ürünü araca yerleştirerek ana merkeze getirmektedir. Maksimum bir hafta süren tamir işleminden sonra ise ürün onarılmış bir şekilde yeniden adrese teslim edilmektedir.

Baymak Marka Ürünlerde Arıza Onarımın Yanı Sıra Bakım Hizmeti de sunmaktayız.

Baymak marka ürünlerde sadece arıza onarım değil aynı zamanda belirli periyodlarla bakım hizmeti de sunmaktayız. Caddebostan Baymak Servisi olarak bakımı gereken kombi ve klimalarda yıllık bakımlar için verilen adrese zamanında giderek kısa süre içerisinde bakım işlemini tamamlamaktayız. Bununla birlikte bakım esnasında eskimiş ya da değiştirilmesi gereken parçaları orijinal yedek parçaları ile değiştirmekteyiz. Yine bakım esnasında cihazda arıza tespit edildiğinde cihazda var olan arızayı gidererek yıl içerisinde sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamaktayız. 

Caddebostan Baymak servisi olarak yıl içerisinde sunmuş olduğumuz bakım hizmetimizi de yine garanti kapsamımız altına almaktayız. Aynı zamanda bakımını yapmış olduğumuz ürünün bakım tarihini not alarak senesi gelen ürünlerde müşterimizi bilgilendirerek yeniden bakım randevusu oluşturmaktayız. Bir kere bizi tercih eden müşterilerimize yıl içerisinde hatırlatmalar yaparak ürünlerin kullanım ömürlerini uzatmalarını sağlamaktayız. 

Caddebostan Baymak Servisi Olarak Hangi Onarım Hizmetlerini Sunmaktayız?

Baymak servisi olarak Baymak marka bütün ürünlerdeki ve modellerdeki her türlü arıza kodu ve arızaların giderilmesi için yerinde ve ana merkezde onarım hizmeti sunmaktayız. Bu aşamada Caddebostan Baymak servisi olarak Baymak kombilerde meydana gelen bütün arıza kodlarına hakim uzman bir ekip ile çalışmaktayız. Kombilerdeki arıza kodlarına sadece evlere servis için gelen ekibimiz değil aynı zamanda da ücretsiz çağrı merkezimizde görevli olan ekibimizde hakimdir. Bu aşamada eve kadar onarım hizmeti gerektirmeyen kod durumlarında çağrı merkezi elemanlarımızın desteğini alarak evde kombinizde var olan sorunu kendinizde kısa süre içerisinde çözebilirsiniz. 

Ancak çağrı merkezi üzerinden çözülemeyecek ciddi arıza kodlarında ise çağrı merkezi elemanlarımızın yönergeleri doğrultusundaki güvenlik önlemlerini alarak Caddebostan Baymak servisi ekibinin gelmesini beklemeniz yeterli olacaktır. Ekip aynı gün içerisinde kısa sürede verilen adrese gelerek sorunun kısa süre içerisinde yerinde çözümünü sağlayacaktır. Kullanılan kombi ister eski model bir kombi isterse de yeni model bir kombi olsun fark etmez kısa süre içerisinde yeniden kullanıma açılması sağlanacaktır. 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]