1 Ağustos 2019

Bostancı Siemens Servisi

ile regalservisim

Siemens beyaz eşya kullanıcıları servislerin çokluğu ve yedek parça imkanları sayesinde diğer markaların hep bir adım önünde. Bizlerde yıllardır alanında uzman kişiler ile Siemens beyaz eşya kullanıcılarına özel teknik servis hizmeti sunuyoruz. Profesyonel çözümler için Bostancı Siemens servisi arayarak hızlıca çözüme kavuşabilirsiniz. Eski yeni tüm Siemens beyaz eşyaların tamiri için bizi hemen arayın.

Bostancı Siemens servisi olarak Siemens marka bütün ürünlerde meydana gelen arızları yerinde bakım ve onarım hizmet anlayışı ile onarmaktayız. Bununla birlikte sunmuş olduğumuz 7/24 çağrı merkezi hizmeti ile ürünlerde meydana gelen arızalara anında geri dönüş yaparak aynı gün içerisinde hizmet ulaştırmaya çalışmaktayız. Çağrı merkezine üründe meydana gelen arızanın ya da arıza kodunun bildirilmesiyle birlikte harekete geçen Bostancı Siemens servisi ekibi belirttiği saat sınırları içerisinde müşterinin vermiş olduğu adreste olmaktadır. Verilen adrese gelmeden on dakika önce müşteri ile yeniden iletişime geçen ekip üyeleri böylece müşterinin evde olmama ihtimalini ortadan kaldırarak hizmetin zamanında yerine ulaşmasını sağlamaktadır.

Bostancı Siemens Buzdolabı Servisi

Siemens buzdolabı arızalarının tamamı için onarım hizmetleri veriyoruz. Yerinde ve garantili onarım istiyorsanız tek yapmanız gereken bizi aramak. Yıllardır bölgede onarım hizmetleri sunan firmamız sahip olduğu imkanlar ile her zaman sizlerin yanında. Yaşadığınız sorunların kalıcı olarak giderilmesini istiyorsanız Bostancı Siemens servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Arıza onarımlarına donanımlı servis araçları ile geliyoruz. Bu sayede dolabınızı taşımıyor, her arızayı yerinde çözüyoruz.

Bostancı Siemens Kurutma Makinesi Servisi

bostancı siemens servisi

Evlerin küçülmesi ile önemi aşırı bir hızla artan Siemens kurutma makineleri için servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Eski yeni tüm Siemens kurutma cihazları için bizi hemen arayın. Servisimiz çalışmayan, kurutma yapmayan, ses çıkartan, hata kodu veren tüm cihazları yerinde tamir ediyor. Kurutma makineleri tıpkı klima ve kombiler gibi kullanıma göre değişse de ortalama 2 yılda bir bakıma ihtiyaç duyar. Kurutma makinesi bakımı atölye ortamında yapılır. Detaylı kurutma makinesi bakımı için Bostancı Siemens servisi hemen arayın.

Bostancı Siemens servisi verilen adrese geldikten sonra üründe meydana gelen arızayı tespit eden ve arıza tespit durumuna göre müşteriyi bilgilendirir. Arızanın ne olduğunu, neden kaynaklandığı, çözümün ne olduğu, ne kadar süre içerisinde tamir edileceği ve ücretinin ne olduğu bilgisi verilir. Bu bilgiler verildikten sonra ve müşterinin onayı alındıktan sonra ürün tamir edilir ve kısa süre içerisinde yeniden çalışması sağlanır. 

Buzdolaplarında Meydana Gelen Arızalar Yerinde Tamir Hizmeti ile Onarılabilir mi?

Her türlü beyaz eşya yerinde tamir anlayışı ile onarılabilir. Bu ürünler arasında buzdolapları da yer almaktadır. Bu yüzden Bostancı Siemens servisi olarak buzdolaplarında meydana gelen genel arızaların birçok yerinde tamir hizmeti ile giderilmektedir. Bu aşamada buzdolabından su sızması, buzdolabının soğutmaması ya da aşırı soğutması, çalışırken buzdolabın su gelmesi, derin dondurucu kısmının çalışmaması gibi sorunların büyük bir kısmı yerinde tamir hizmeti ile çözülmektedir. Bununla birlikte ürünlerin akıl cihazlar olması ve dijital ekran panellerine sahip olması ile birlikte kimi zaman buzdolaplarında hafıza karışması sorunu meydana gelmektedir. Böyle bir durumda cihaz hata kodu verir. Alanında uzman olan ekibimiz gelerek hata koduna en uygun ayarı yapar ve cihazın yeniden fabrika ayarlarına dönmesini sağlar. Ardından müşterinin kullanmak istediği şekilde ayarlar ve bir daha arızanın meydana gelmemesi için neler yapması gerektiği bilgisini vererek hizmeti sonlandırır. 

Siemens Markasına Ait Her Modelin Tamiri Yapılabilmekte Midir?

Siemens markasına ait her marka ve modelin tamiri rahatlıkla yapılabilmektedir. Bu aşamada kullanılan ürün eski model bir Siemens olsun ya da son model bir Siemens olsun fark etmez uzman ekibimiz bütün modellerin tamir ve bakım bilgisine hakimdir. Aynı zamanda Bostancı Siemens servisi olarak teknik servis olduğumuz için en eski modellerin bile yedek parçalarına sahibiz. Böylece müşteri yıllardır kullandığı cihazını yenilemek zorunda kalmadan orijinal yedek parça değişimi ile ürününü uzun süre kullanmaya devam etmektedir.

En eski modellerde bile yapılan tamirlerde orijinal yedek parça kullanıldığı için eski model olmasına bakılmaksızın yapılan tamir hizmeti yine garanti kapsamına alınmaktadır. Bostancı Siemens servisi olarak bütün tamir hizmetlerimizde bir yıl garantiyi tamirden sonra muhakkak cihazın üzerine yapıştırmaktayız. Aynı zamanda da garanti belgesini müşteriye imzalatarak yaşanılan herhangi bir arıza durumunda ücretsiz olarak servis hizmeti ile ekibimiz aynı gün tamir için adrese gelmektedir. Ücretsiz olarak sunulan tamir hizmetide de yine aynı kalite ve müşteri hizmet anlayışına hakim olarak sunulmak.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]