31 Temmuz 2019

Caddebostan Bosch Servisi

ile regalservisim

Caddebostan Bosch servisi, yıllardır Kadıköy ilçe genelinde Bosch beyaz eşya servisi olarak hizmet vermektedir. Tüm modellerin yedek parçalarına sahip en eski özel beyaz eşya tamircisi olarak eski yeni bütün Bosch modellerin onarımlarını yapabiliyoruz. Servisimiz konusunda uzman kadrosu ve donanımlı servis araçları ile arızalara en hızlı çözümleri üretiyor. Profesyonel ekibimiz ile her zaman sizlerin yanındayız. Arızalı cihazlarınızı kullanmaya devam ederek cihaza daha büyük zararlar vermeyin. En ekonomik biçimde tamiri için bizi hemen arayın.

Bosch Buzdolabı Servisi

Bosch buzdolabı modellerinde servis olarak en çok alt bölme soğutmama arızası görüyoruz. Donanımlı servis araçlarımız sayesinde sizlere en hızlı çözümleri biz üretiyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Bosch buzdolabı modelleri için Caddebostan Bosch servisi arayarak teknik destek kaydı açtırabilirsiniz. Bosch dolapların hemen hemen hepsinde uyarı sistemi vardır. Herhangi bir parça görevini yerine getiremediğinde veya soğutma belirlenen değerlerin altına düştüğünde varsa ekranda hata kodu ile ekran yoksa sinyal ile sizi uyarır. Bu uyarıları göz ardı etmeyin. Ses veya hata kodu uyarısı alırsanız direkt olarak bizi arayın.

Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

İnverter bulaşık makinesi modellerinde kullandığı teknoloji ile bir çok kullanıcı temiz yıkama şikayeti ile servislere başvuruyor. Eğer Bosch bulaşık makineniz ısıtmasını yapıyor, fıskiyelerin delikleri de temiz ise geriye bir tek tuz ve parlatıcı tamamlama kalıyor. Bunları da yaptıktan sonra cihaz yine temiz yıkamıyorsa bilin ki cihazın inverter motoru bu kadar güce müsaade ediyor. İnverter teknolojisi elektrik ve su tasarrufunda cebinizi koruyor fakat maalesef temiz yıkama şikayetlerine de sebep oluyor. Siz siz olun kesinlikle bulaşık makinesinde kirli bekletmeyin, kurumadan lekeleri çıkarması daha kolay olacaktır.

Bosch marka büyük ve küçük ev aletleri için bakım ve onarım hizmeti sunan teknik servis olan Caddebostan Bosch servisi orijinal yedek parça hizmeti ve orijinal bakım ürünleri hizmeti ile çalışmaktadır. Bu aşamada Bosch marka ürünlerinin bakımlarını yaptırmak isteyenler bakım için gerekli olan bütün temizlik malzemelerinin yine firma garantili ürünler olduğunu bilmelidirler. Bunlara ek olarak firmamızdan hizmet almak isteyenler ister internet sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçerek isterse de çağrı merkezi numaramızı kullanarak randevu oluşturabilirler. 

Randevu bilgilerinin girilmesinin ardından uzman ekibimiz üzerlerinde Bosch servisi olduklarını belli eden kıyafetlerle ve yine Bosch servisi olduklarını belli eden araçları ile birlikte verilen adrese gelerek bakım ve onarım hizmetini sunacaktır. Aynı zamanda da Caddebostan Bosch servisi olarak hizmet tamamlandıktan sonra müşteriye üzerinden Bosch ibaresinin olduğu bir fiş sunarak hizmeti sonlandıracaklardır. Hizmet sonlandığında müşteri ödemeyi ister kağıda nakit ödeme olarak, ister kredi kartına taksit ya da peşin ödeme seçeneklerini kullanarak tamamlayacaktır. 

Caddebostan Bosch Servisi Olarak Hangi Ürünlerin Bakım ve Onarımını Gerçekleştirmekteyiz?

Öncelike Bosch marka büyük ve küçük bütün ev aletlerinin bakım ve onarımını gerçekleştirmekteyiz. Kombi, klima, ankastre, fırın, davlumbaz, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli süpürgeler ve diğer küçük ev aletlerinin her birisinin bakımı ve onarımı gereken yerinde hizmet anlayışı ile gerekse ana merkezde hizmet anlayışı ile tamir edilmektedir. Caddebostan Bosch servisi olarak sunmuş olduğumuz bu hizmet kapsamında ürünlerin çalışmamaları, çalışan ürünlerin çalışma esnasında ses ya da koku oluşturmaları, çalışma esnasında istenilen performansı sergilememeleri gibi durumlarda ürünlerdeki arızları gidermek için verilen adrese gelmekteyiz. Ortaya çıkan arıza kimi zaman kullanıcı hatasından kaynaklanmakta kimi zaman ise gerekli olan bakımların zamanında yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Böyle bir durumda arıza giderildikten sonra yıllık bakımları için ekibimiz tarafından kayıt oluşturulmaktadır ve müşteri ürünlerini bakımını unutsa dahi yılı geldiğinde ekibimiz tarafından hatırlatılmaktadır. Böylece ürünlerde bakımsızlıktan dolayı meydana gelen arızların büyük orada önüne geçilmektedir.

Caddebostan Bosch Servisi Olarak Orijinal Yedek Parça Kullanmaktayız.

Arıza onarımı için gidilen adreslerde ürünlerin parçalarında eskime ya da yıpranma meydana geldiği takdirde ürünün tamir olması için kimi zaman tek seçenek eskiyen parçanın değiştirilmesidir. Böyle bir durumda Caddebostan Bosch servisi olarak değişimini yapmış olduğumuz ürünlerde orijinal yedek parça kullanmaktayız. Kullanılan orijinal yedek parçanın garanti süresi firma tarafından bir yıl olarak sunulmaktadır. Sunulan bu bir yıllık garantiyi bizde müşterilerimize sunmaktayız ve yedek parçanın değiştiği durumlarda bir yıllık orijinal yedek parça garantisi oluşturmaktayız. Ancak müşteri ek bir ödeme yaparak yapılan işlemin garanti süresini uzatabilir. Ayrıca kullanılan yedek parça ister eski bir model ürün için olsun isterse de yeni model bir ürün için olsun fark etmek muhakkak orijinal olarak kullanılır. Bu yüzden yılların eskitemediği birçok Bosch marka ürünlerde firmamız tarafında orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Caddebostan Bosch servisi olarak elimizde bulunmayan yedek parçalar için ise firma ile irtibata geçerek en eski modellere ait yedek parçalara bile ulaşabilmekteyiz. Böylece ürünün kullanım ömrü daha da uzun olmaktadır. 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]