25 Şubat 2020

Çamaşır Makinesi Vibrasyon Engelleyici

ile regalservisim

Çamaşır makineniz aşırı sallanıyor veya titreme sesi çıkartıyorsa servise ihtiyaç duymadan bu arızadan kurtulabilirsiniz. Çamaşır makinesi vibrasyon engelleyici 4 adet plastik ayak ile hemen sorunu çözün. Tüm marka ve model çamaşır makineleri için uygundur. Ayaklarında problem olan cihazlar için de kullanabilirsiniz.

Vibrasyon Engelleyici Sesi Keser mi?

Asıl yaptığı iş, makinenin temas ettiği kısım yumuşak olduğu için sallantıyı azaltır ve sesi keser. Kullanılan sert plastik ile uzun yıllar kullanabilirsiniz. Fiyatı ekonomiktir ve dilediğiniz zaman sipariş edebilirsiniz. Türkiye’nin her bir yerine aynı gün içinde kargoluyoruz.

Çamaşır Makinesi Vibrasyon Engelleyici İşe Yarar mı?

Çok uzun zamandır piyasada var olan bir ürün. Şuana kadar hiç şikayet gelmedi. Fakat cihazınızda amortisör problemi var ise elbette sesi tamamen kesemez. Sallantı azalacağı için sadece sesi azaltır. Fakat komple kesmesi için makinenin sorunsuz olması gerekir.

Vibrasyon Engelleyici Her Zemine Uygun mu?

İster parke ister ahşap isterse seramik zemin olsun hepsinde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Montajı son derece basittir. Özellikle çamaşır makinesini banyoda kullananların kullanması gereken bir üründür. Çünkü nemli ortamlarda seramik kaygan olur ve makine yürüme yapar. Çamaşır makinesi sallantı engelleyici ile bu dertten hemen kurtulun.

Detaylı bilgi almak için Whatsapp üzerinden yazabilirsiniz. 0532 205 10 41

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]