18 Kasım 2019

Cevizli İndesit Servisi

ile regalservisim

İndesit beyaz eşyalarınızın aynı gün içinde tamiri, bakımı ve kurulumu için Cevizli şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Tüm İndesit modelleri için gerekli olan yedek parçalara sahip firmamızda yapılan onarımlara 1 sene garanti verilir. Garantili İndesit beyaz eşya tamiri için bizi hemen arayın.

Evlerimizin en önemli eşyaları elektronik tarzda olanlardır. Çünkü bu eşyaların arızalanması ve bozulması hassas elektronik yapısından kaynaklıdır. Arızanın kolay olduğu gibi tamiratı da tam tersine uzun sürebilir. Bu nedenle eşyaların bakımları her zaman yaptırılmalı ve büyük derecelerde olan arızalanma durumunun önüne geçilmelidir.

Cevizli indesit servisi olarak sizlerin bu konuda çekmiş olduğunuz sıkıntıları bir nebze hafifletmek adına bakım, tamir ve ayrıca montajlama hizmetini temiz çalışma ortamı sağlayarak sunuyoruz. Cevizli bölgesinde bulabileceğiniz en iyi tamir ve bakım destek adresi olarak bizleri tercih edebilirsiniz. Özel servisimizden faydalanıp uzun ömürlü kullanım istiyorsanız firmamızla irtibata geçmeniz yeterlidir.

İndesit Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya sigorta attırıyorsa bizi hemen arayın. Servisimiz tüm buzdolabı modellerini yerinde tamir edecek ekipmanlara sahip. Sizler İndesit buzdolabı kullanıcısı olarak bizlere servis kaydı bırakırken cihazın modelini belirtin yeter. Hem modele hemde arızaya göre en uygun parçaları yanımızda getiriyoruz.

Temiz Çalışma Ortamı

Yapılacak olan çalışmanın iyi yönde ilerlemesi için mutlaka temiz çalışma ortamının ayarlanması gerekir. Bizler de bu bilincin sahibi olarak yapılan tamir, bakım ve montajlama da tecrübe ve bilgimizle birlikte temiz çalışma ortamı oluşturarak görevimizi ifa ediyoruz. Titizlikle yaptığımız bu işi her zaman bu yolda ilerletmeyi ihmal etmeyerek, memnuniyetin ne kadar değerli olduğunu her zaman hatırlayarak işimizi bu doğrultuda yapıyoruz.

Oluşan Problemlere Karşı 7 Gün Destek

Eviniz için almış olduğunuz değerli eşyaların arızası oluştuğunda yapmanız gereken firmamızı aramanız. Haftanın 7 günü bakım, tamir ve montaj desteği sağlıyoruz.

  • Kombi
  • Klima
  • Beyaz eşya

Gibi önemli olan ev eşyalarınız için haftanın 7 günü çalışma saatleri içerisinde olması şartıyla Cevizli indesit servisi olarak hizmetimizi vermekteyiz.

Tecrübeli ve Değerli Kadro

Firmamızın içerisinde bulunan tüm çalışanlar tamir, bakım ve montajlama konusunda iyi bilgiye sahip, tecrübeli ve çalışma konusunda titizliği kuralları içerisine katmış değerli kişilerden oluşuyor. Bu nedenle gönül rahatlığı ile eşyalarınızı cevizli indesit servisi yani firmamıza teslim edebilirsiniz.

Kullandığımız Kaliteli Onarım ve Bakım Aletleri

Onarım ve bakımda kullanmış olduğumuz tüm aletler profesyonel ve kaliteli aletler olduğundan işlerinde temiz şekilde bitmesine olanak sağlıyor. Böylece rahat bir şekilde uyguladığımız desteği sizleri memnun edebilecek biçimde tamamlayarak bizlere olan güveniniz hiç bir zaman boşa çıkmayacak. Titiz çalışma ile gerçekleştirdiğimiz tüm destekler sizlere memnuniyet, güven ve tavsiye olarak dönecektir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]