18 Kasım 2019

Esatpaşa indesit servisi

ile regalservisim

Esatpaşa indesit servisi, beyaz eşyalarınız için gün içinde çözümler üretiyor. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan tüm indesit beyaz eşyaların tamiri, bakımı ve montajı için Esatpaşa şubemizi arayarak tamir hizmetleri alabilirsiniz. Servis olarak onarımların tamamını yerinde yapıyor ve değiştirdiğimiz parçalara 1 sene garanti veriyoruz.

Beyaz eşya ve kombi ürünleri kullananlar zaman zaman servis ihtiyacı duyuyorlar. Bizlerde Esatpaşa indesit servisi olarak indesit ürünlerinin servis ihtiyacının karşılamak amacıyla uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Verdiğimiz hizmetlerle arıza yapan ürünlerin tekrar çalışır duruma gelmesini sağlıyoruz. Ayrıca bakım gerektiren ürünlerin bakımlarını da yapıyoruz.

indesit buzdolabı servisi

İtalyan menşei olan indesit buzdolabınızın tüm sorunlarını aynı gün içinde gideriyoruz. 1 yıl garantili indesit buzdolabı tamir hizmeti almak için Esatpaşa indesit servisi hemen arayın. Servisimiz tarafından yapılan işlemlerin her biri garantilidir. Değiştirdiğimiz parçalar orijinaldir ve parçalarına 1 sene garantisi vardır. Eğer sizin de indesit buzdolabınız soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor, aşırı ısınıyor veya alt bölümü soğutmuyor ise bizi hemen arayın.

İndesit Tamir Hizmetleri

Firmamız servis konusunda başarılı olan elemanları ile kişilerin bozulan ve arıza yapan beyaz eşyalarını ve klimalarının tamirlerini en iyi şekilde yapıyor. Kaliteli hizmet vermeyi amaçladığımız için yaptığımız tamiratların günü kurtarıcı değil kalıcı tamiratlar olmasını sağlıyoruz. Müşterilerimiz servis ihtiyacı için bizlere başvurduklarında en kısa sürede adreslerine giderek arıza yapan ürünlerin arıza yapma nedenlerini buluyoruz. Sonrasında da yaşanan arızayı kusursuz olarak gideriyoruz. Arıza yapan makinelerin parçalarının değiştirilmesi gerekirse de kaliteli yedek parça ürünlerimizin takılmasını gerçekleştiriyoruz.

İndesit Bakım Hizmetleri

Beyaz eşya ve klima gibi ürünlerin tamiratını ve bakımının kusursuz olarak gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Esatpaşa indesit servisi olarak tamir işlemlerinde olduğu gibi kombilerin, klimaların ve beyaz eşyaların bakımlarını da gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız bakımlar sayesinde ürünler en ihtiyaç duyuldukları anlarda arıza yapıp kişileri zor durumda bırakmıyorlar. Ürünlerin bakımlarını yapmaları için müşterilerimizin adreslerine bu alanda deneyim kazanmış olan elemanlarımızı gönderiyoruz. Bu sayede elemanlarımız sorun yaratmayacak şekilde eşyaların bakımlarını kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyorlar.

İndesit Montaj Hizmetleri

İstanbul’un en iyi servisi olmak amacıyla hizmetler veren firmamız beyaz eşya, klima ve kombilerin tamirat ve bakımlarının dışında montajlarının yapılmasını da sağlıyor. Özellikle montaj ihtiyacının sık sık duyulduğu kombiler ve klimalar için hizmet veriyoruz. Bu sayede indesit ürünleri satın alan kişiler ürünlerinin kurulumunu ve montajının yapacak kişi arayışından kurtuluyorlar. Bu hizmet için Esatpaşa indesit servisi olarak bizlere başvurmaları yeterli oluyor. Elemanlarımız en kısa sürede adrese gelerek montaj işlemini gerçekleştiriyorlar.

İndesit Servis Hizmeti Fiyatlarımız

Firma olarak müşterilerimiz için verdiğimiz özel servis hizmetleri sonucunda müşterilerimizden talep ettiğimiz fiyatlar değişiklik gösterebiliyor. Fiyat değişikliklerini bazı etkenler belirliyor.

Bu etkenler şunlardır;

  • Ürünlerin arıza durumları
  • Tamir yapılacak ürünün türü; beyaz eşya, kombi ve klima gibi.
  • Verilen hizmetin çeşidi; bakım, montaj ve tamir gibi
  • Değiştirilmesi gereken parça varsa yeni yedek parça ücreti
  • ek hizmetler

Bu etkenler ve ortaya çıkabilecek beklenmedik durumlar verdiğimiz servis hizmeti sonucunda talep ettiğimiz ücretin artmasına ve azalmasına neden olabiliyor. Bizler firma olarak kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz ve bu amaçla servis ihtiyacı olabilecek müşterilerimizi düşünerek 7 gün 24 saat servis hizmeti veriyoruz. Firma olarak bizden alacağınız hizmetten memnu kalacağınızı da garanti ediyoruz. Sizler de indesit servisi ihtiyacı duyarsanız bizimle iletişim kurabilir ve ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]