19 Temmuz 2019

Erenköy Kombi Servisi

ile regalservisim

Kombi servisi olarak, uzun yıllar Erenköy bölgesinde hizmet vermekteyiz. Ülkemizde kullanılan tüm kombi markalarına ait kombi modellerinin, tamir, yıllık bakım, montaj için tüm işlemlerinde hizmet veriyoruz. Erenköy kombi servisi hizmetlerimiz için bizlere ulaşmanız yeterlidir. Uzun yıllar aynı sektörde çalışmış olmamız, bizlere tecrübe kazandırmış ve bilgi birikimi sağlamıştır. Kazandığımız tecrübelerimiz ile uzmanlaşarak, her türlü kombi arızaları için en iyi çözümleri oluşturuyoruz. Profesyonel ve kalıcı çözümler için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Erenköy Baymak Kombi Servisi

Kombi denince akla ilk gelen markalardan biri olan Baymak’ın tüm modelleri için onarım desteği veriyoruz. Baymak kombi arızaları için Erenköy kombi servisi şubemizi arayarak yerinde onarım desteği alabilirsiniz. Şubemizde yapılan tüm işlemler 1 yıl garantilidir. Garanti süresi içinde tekrar arıza çıkartan Baymak kombinizde değişen parça sorunlu ise ücretsiz değişim yapılır.

Kombi Bakımı

Ülkemizde doğalgaz kullanılmaya başladıktan sonra, ev ve iş yerlerinde, ısınma ve sıcak su ihtiyaçları için çeşitli kombiler kullanmaya başlamıştır. Kombiler arıza yapmasalar bile her yıl bakımı yapılması gereken cihazlardır. Elektrik, gaz ve su üçlüsü ile birlikte çalıştığı için cihazların sürekli bakımlı olması önemlidir. Bakımsız cihazlar, düzensiz çalışmaya başlayacak, gaz kaçağı gibi olumsuz durumların yaşanmasına neden olabilecektir. Bizler tüm kombi bakım hizmetlerimiz, güvenli ve kaliteli yapıyoruz. Erenköy kombi servisi hizmetlerimizde, yaptığımız tüm işlemlerde, işçilik ve yedek parça kullanımlarında 1 yıl garanti veriyoruz. Kombinizin markası ne olursa olsun, bize ulaştığınızda, kombininiz yıllık bakımını ve oluşmuş olan arıza tamirlerini yapıyoruz.

Kombi Neden Çalışmıyor?

Birçok kullanıcı servisimiz ile iletişim kurarak, kombisinin çalışmadığını belirmektedir. Servis hizmetlerimizi müşterilerimize günün en uygun saatlerinde veriyoruz. Kombi servisi olarak, çalışmayan kombileri kontrol ettiğimizde, genellikle kombide su olmadığı ve bu nedenle çalışmadığını görüyoruz. Su olmadığında tüm kombiler emniyet sistemini devreye sokar ve cihazı kapatır. Kombide su basıncı 1,5 bar seviyesinde olmalıdır. Kombiye gelen gaz vanası ya da elektrik şalter düğmesi yanlışlıkla kapatılmış ise kombi çalışmayacaktır. Kombilerinizde meydana gelen her türlü arıza durumlarında mutlaka servisimize ulaşarak uzman yardımı almalısınız. Yanlış müdahaleler daha büyük sorunlara yol açabilecektir. Bizlere telefon numaralarımız üzerinde 7/24 ulaşabilir ve arıza bildirimlerinizi bırakabilirsiniz. Tüm kombi arızalarını acil durum olarak görüyor ve en kısa sürede müşterimize ulaşarak hizmet vermeye çalışıyoruz.

Yerinde Hizmet

Erenköy kombi servisi olarak müşterilerimizden gelen taleplere, tam donanımlı olarak gidiyoruz. Teknik servis hizmetlerimiz, uzman personeller tarafından verilmektedir. Kombi arıza ya da yıllık bakım işlemlerinde, hizmetlerimiz yerinde veriyoruz. Kombilerin bakımlarını yapıyor, sağlam ve çalışır durumda müşterilerimize teslim ediyoruz. Her bakım ve onarım sonrasında kombileri çalıştırıyor, sıcak su sağlaması, kalorifer peteklerin ısınması tarafımızdan kontrol edilmektedir. Yaptığımız tüm işlemler ile ilgili müşterilerimizi bilgilendiriyor ve kombilerindeki arızanın neden meydana geldiğini anlatıyoruz. Gerekli bilgilendirmeleri yaparak güvenli hizmet veriyor ve müşteri güvenini kazanmaya çalışıyoruz. Bulunduğumuz bölgedeki güvenli hizmetlerimizden dolayı müşteri ağımız sürekli genişlemektedir.

Servis Hizmetlerimiz

Firmamız, kombi bakım hizmetleri ile birlikte tüm beyaz eşya ürünleri içinde servis hizmeti vermektedir. Büyük eşyaların bakım ve onarımlarını yerinde yapıyor, küçük elektronik ev eşyalarının bakımlarını ise servisimizde yapıyoruz. Servisimizde yatığımız tamir işlemlerinde, parça değişimi yapılması gerektiği durumlarda ve arıza tespit işlemleri sonunda, işlem ücreti konusunda müşterilerimizi bilgilendiriyoruz. Müşterimizin onayını aldıktan sonra gerekli tamir işlemlerini gerçekleştiriyor ve ürünleri çalışır durumda teslim ediyoruz. Servis hizmetlerimizi haftanın 6 günü yerinde vermeye çalışıyoruz. Kombi bakımları ya da arızaları için bizi aradığınızda aynı gün adresinize geliyor ve gerekli bakımları yapıyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]