19 Temmuz 2019

Erenköy Buzdolabı Servisi

ile regalservisim

Erenköy buzdolabı servisi olarak siz değerli komşularımıza gün içinde destek veriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, kötü kokan veya sigorta attıran buzdolabınızın markası, modeli ne olursa olsun bizi hemen arayın. Profesyonel ve 1 yıl garantili buzdolabı tamiri için doğru yerdesiniz.

Yaşam alanlarının en vazgeçilmez beyaz eşyası şüphesiz ki buzdolabıdır. Besinlerin sağlıklı ve uzun süreli saklanması, soğuk su ihtiyacı gibi tüketmemiz gereken gıdaların (et, sıvı, katı, fazla yemek, sebze, meyve gibi) tamamını koruma özelliğine sahip olan bu araç her evin olmazsa olmazı. Ancak zaman içerisinde her alınan yeni ürün çeşitli sebeplerle bozulur, tamir gerektirir. Buzdolabı da bozulan araçlar içerisinde yer alır. Yeni bir buzdolabı almaktansa daha ekonomik olan tamir yöntemi daha çok tercih edilir.

Erenköy Ariston Buzdolabı Servisi

erenköy ariston buzdolabı servisi

Ariston marka buzdolabınız soğutmuyor ise Erenköy şubemizi arayarak tamir desteği alabilirsiniz. Ariston buzdolabınızın teknik sorunları için en hızlı şekilde çözüm üretiyoruz. Her biri konusunda uzman teknisyenlerimiz ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız.

Tamir Aşamasına Gelen Buzdolabı

Tamir aşamasına gelen buzdolaplarının adresi olan firmamız her marka buzdolabının tamiratını yapmaktadır. Parça değişimi, motorda oluşan sorunlar, su akıtma, dondurucuda oluşan sorun, koku yapma, soğutmama, elektrik aksamlarında oluşan sorunlar gibi daha pek çok buzdolabı sorununu çözen firmamız talep dahilinde buzdolabında oluşan paslanma ve kirlere karşı boyama işlemi de yapar.

Bozulan buzdolabını kısa zamanda tamir eden servisimizde alanında ehil elemanlar çalışır.

Yerinde veya Servis Merkezimizde

Firmamız ile iletişime geçildiği andan itibaren öncelikle yetkili elemanlarımız belirlediğiniz adrese en kısa zaman diliminde gelerek yerinde incelemelerde bulunur. Arızanın kaynağını, sebebini, değişmesi gereken parçaları varsa ve anında değiştirilebilecek ise talepleriniz doğrultusunda yerinde değiştirerek buzdolabını çalışır halde teslim eder.

Ancak tamir işlemleri yerinde tamir edilecek durumda değilse yine bilginiz ışığında servis araçlarımız ile firmamıza nakledilerek gerekli tüm müdahale firmamız ekip ve ekipmanları ile çözülmekte ve en kısa zamanda adrese teslim edilmektedir.

Firmamız İstanbul sınırları dahilinde Erenköy buzdolabı servisi olarak hizmet verir ve Erenköy dahil çevre semtlere hizmet verir.

Hizmette Sınır Tanımaz

7/24 ulaşılabilir servis hizmeti, değişen ve onarımı yapılan buzdolapları için bir yıllık garanti ve aynı gün içerisinde hizmet veren Erenköy buzdolabı servisi hizmette sınır tanımaz. Tüm buzdolabı markaları için montaj, teknik servis ve bakım ve hizmeti sunuyoruz.

Beyaz eşya sınıfında yer alan buzdolabı tamir servis işleri için buzdolabı markanız önemli değil önemli olan daha kaliteli hizmet vermek için Beko, Bosch, Altus, LG, Arçelik, Siemens Buzdolabı, Profilo, Vestel Samsung Buzdolabı ve daha birçok markaya tamir bakım hizmeti vermekteyiz. İstanbul un semtlerine gezici servis araçlarımız ile siz değerli müşterilerimize daha kaliteli tamir hizmeti vermek firmamızın en önemli görevidir.

Buzdolabı sınıfında yer alan dondurucular, vitrin buzdolapları, ofis buzdolapları tamir işlemlerini de başarılı bir şekilde sonuçlandırmaktayız.

Uygun Fiyat

Sektörde çok uzun yıllardan beri bulunan Erenköy buzdolabı servisi olarak yapılan tüm işlemler fatura karşılığı verilmekte ve en uygun fiyatlandırma yapılmaktadır. Değişen parçaların orjinal olduğu fiyatlardaki uygunluğu el işçiliği ile telafi eden firmamız güvenin adresidir. Firmamız iletişim adreslerine ulaşmak için internet ortamından ulaşma olanağınız mevcut.

Sürdürebilir bir firma olma yolunda sizlere verilen hizmetin kalitesine güvenmekteyiz. Mahalle esnafı modunda güler yüzlü çalışanlarımız ile her daim buzdolabı tamiratı başta olmak üzere diğer beyaz eşyaların tamir işlemlerini de yaparak yanınızdayız.

Hizmette görevlendirilen elemanlarımız alanında tecrübeli, güvenilir kişiler olup, ihtiyaç duyulacak araç ve malzemelerimiz stoklarımızda her zaman yedeklenmektedir.

Firmamız ile buzdolabınız ilk günkü çalışabilirliğine kavuşarak uzun süre sizi yolda bırakmayacak özenle tamir edilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]