29 Kasım 2019

Fındıklı Altus Servisi

ile regalservisim

Fındıklı Altus servisi, Altus kullanıcılarının Maltepe ilçesindeki ilk tercihidir. Yıllardır Maltepe ve civarında Altus beyaz eşya servis hizmetleri sunan Fınıdklı şubemiz sizlere yerinde çözüm üretiyor. Ağır işçilik gerektirmedikçe hiç bir cihazı atölyeye almıyoruz. Buzdolabı arızanız ne olursa olsun onarım yerinde yapılır. Kesinlikle buzdolabını atölyeye almayız.

Altus markasına ait tüm beyaz eşya, klima ve kombi bakımlarını en doğru şekilde yapmaktayız. Fındıklı semtinde yer alan şubemizle yerinde onarım ve bakımı yaparak teslim ediyoruz. Uyguladığımız tüm bakım ve onarımlar 1 yıl garantili olup güven vermektedir. Uygun fiyatlarımız ve kolay ödeme imkânlarımız ile her zaman yanınızdayız. Altus marka tüm kombi, beyaz eşya ve klimaların yıllık bakımı onarımı diğer tüm işlemleri tarafımızca en doğru şekilde yapılmaktadır.

Altus Buzdolabı Servisi

Bir evin olmazsa olmazı buzdolabıdır. En uygun fiyata kaliteli buzdolabı denince de akla ilk gelen marka Altus markasıdır. Yıllardır Fındıklı Altus servisi olarak bölgemizde ikamet eden buzdolabı kullanıcılarına en hızlı hizmeti biz verdik. Buzdolabı arızalarında ürünler bozulmadan buzdolabı tamiri istiyorsanız hemen bizi arayın.

Altus Markada Özel Servis Hizmetleri

Altus marka cihazların teknik servisi olarak aynı gün içerisinde ulaşarak yardımcı olmaktayız. Firmamızın iletişim bilgilerine sitemiz aracılığı ile hemen ulaşabilirsiniz. Fındıklı altus servisi adıyla tüm hizmetlerimiz en garantili şekilde yapılmaktadır. Sınırsız ve kesintisiz hizmetlerimiz ile her an yanınızda olan ekibimiz önemli boyutta destek sağlayacaktır. Klimaların yıllık ve aylık bakımı, kombilerin yılda düzenli yapılan bakımları ve onarımları, Aktif olarak kullanılan Altus marka beyaz eşyaların tamiri düzenli olarak yapılmaktadır. Fındıklı altus servisine tek tıkla ulaşılabilmektedir.

Altus Servisi İçin Hemen Erişin

Fındıklı’da yer alan servisimiz online site üzerinden de kesintisiz hizmetlerine devam etmektedir. Fındıklı Altus servisi için tüm uzman ekip anında hazırdır. Gelen her talep sıraya göre değerlendirmeye alınır. Uygun servis ücretleri ve profesyonel bakış açısı ile her zaman yanınızdayız. Kullanılan Altus elektronik eşyaların tüm takibi tarafımızca belli sistemler doğrultusunda yapılmaktadır. Fındıklı semtinde çeşitli sebeplerden dolayı bozulan her cihaz bizim güvencemizle tamir edilmektedir. %100 müşteri memnuniyeti için her zaman yanınızda olmayı hedeflemekteyiz. Fındıklı altus servisinde aradığınız kalite ve düzenli sistem yer almaktadır.

Altus Markasında Her Zaman Öncüyüz

Beyaz eşya tamir ve bakımında farkımız kalitemizden ileri gelmektedir. Fındıklı semtinde tüm cihazlar tamamen bizim işimizdir. Güvenli, ahlaklı ve doğru şekilde çalışma prensiplerimizle her zaman sizin yanınızdayız. Montaj, bakım ve onarım işlerinizi yaparken tüm tecrübeli ekibimiz her zaman iş başındadır. Bize olan güveniniz için her zaman aynı statüde çalışıyoruz. Tüm klima, beyaz eşya ve klima tamirleri en doğru şekilde yapılarak sunulmaktadır. Bize her zaman güvenin.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]