28 Kasım 2019

Fındıklı Arçelik Servisi

ile regalservisim

Fındıklı Arçelik Servisi

Beyaz eşya kullanım sıklığından dolayı sürekli bakım ve onarım gerektiren, her alanda vazgeçilmez bir öneme sahip olan elektronikler olarak tanımlanabilir. Bu nedenle her türlü işlem için kaliteli ve uzman bir servis ile çalışmak önemlidir. Fındıklı Arçelik servisi olarak Maltepe içinde bulunan tüm ilçelerde firma olarak hizmet veriyoruz.

Hizmet alırken hızlı ve kaliteli bir servis imkanı ile karşı karşıya olduğunuzu hemen fark edebilirsiniz. Servisimiz uzun yıllardır alanında uzman ve bilgili olarak çalışmasından dolayı aranan servislerden bir tanesi olarak bilinir. Müşterilerimizin istek ve taleplerine mümkün olan en kısa süre içinde cevap vermek için en uygun ekiple çalışıyoruz.

Hangi Hizmetler Veriliyor?

Servisimizle iletişime geçmeden önce müşterilerimizin en çok merak ettikleri konuların başında hangi alanda hizmet verdiğimiz gelir. Beyaz eşyalar, kombi ve klima alanında hizmet sunuyoruz. Verdiğiniz adreste gereken kontrolleri yaptıktan hemen sonra tamir işlemlerini yapıyoruz. Bakım işlemleri için de firmamızdan destek alabiliyorsunuz. Bakım işlemleri beyaz eşyalarınızın daha uzun süreli kullanımı için son derece önemlidir. Yeni aldığınız ürünlerin montaj işlemlerini de firma olarak gerçekleştiriyoruz.

Neden Tercih Etmelisiniz?

Firmamızla çalışmak istediğinizde diğer firmalardan son derece farklı olduğumuzu bilmelisiniz. Firma olarak aynı gün içinde servis imkanı verecek kadar geniş bir ekiple çalışıyoruz. Hangi hizmetimizden yararlandığınız fark etmeksizin tüm hizmetlerimizde 1 yıl garantili işlem yapılır. Ekibimize, uzman ve kaliteli işçiliğimize güvenmemizin bir sonucu olarak garantili işlemle yapıyoruz. Bu nedenle uzun süreli kullanım şansınızın olduğu beyaz eşyalar için firmamızı tercih etmelisiniz.

Nasıl İletişime Geçilir?

Firmamızdan hizmet almak için iletişime geçmeniz yeterli olur. Telefon veya diğer iletişim kanallarımız aracılığı ile size geri dönüş sağlanır. Aynı gün içinde olacak şekilde sizin de uygun olduğunuz zaman için randevu sağlanır. Servisimiz acil ve etkin çözümler sunar. Randevunuza göre yerinde tamir ve bakım işlemleri yapılır. İşlemlerin tamamı için en iyi ve en uygun fiyat garantisi de verilir. Firmamız işlerinizin aksamaması için mümkün olan en kısa süre içinde işlemleri tamamlar ve bilgi verir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]