28 Kasım 2019

Zümrütevler Arçelik Servisi

ile regalservisim

Zümrütevler Arçelik Servisi

Beyaz eşyalar her evin olmazsa olmazıdır. Özellikle günümüzde çalışan kadın sayısının artması ile birlikte insanların evlerinde geçirdikleri vakit azalmaktadır. Bu durumda ise ev hanımları kısa zamanda daha çok iş yapmak zorunda kalırlar. Beyaz eşyalar tamda bu noktada hayatımızı kolaylaştırır. Özellikle bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı gibi eşyalar günlük hayatta rutin kullanımı zorunlu olan beyaz eşyalardır. Arçelik Türkiye’nin en eski ve köklü beyaz eşya markası olarak 1955 yılında İstanbul ilinde kurulmuştur. Markanın cihazlarının bakım ve tamir gibi işleri için Zümrütevler Arçelik servisi firmamızı arayabilirsiniz.

Beyaz Eşya Tamiri Hizmetleri

Beyaz eşyaların da her cihazda olduğu gibi bir miadı vardır. Kullanıma ve zamana bağlı olarak farklı parçalardan kaynaklı arızalar oluşabilir. Bu durumda arıza açan parçanın onarılması gerekir. Firmamız deneyimli ustaları tarafından birinci sınıf işçilik ile hizmet verir. Firmamızdan hizmet almak için 7/24 hizmet veren canlı destek hattını arayabilirsiniz. Anında ve hızlı hizmet için Maltepe ilçesinde ki firmamız ile irtibata geçin. Firmamızda onarımı mümkün olmayan parçalar orjinal marka yedek parçalar ile değiştirilir. Bu konuda müşteri bilgilendirilir. Tamir edilen parçalar bir yıl firmamızın garantisi altındadır.

Beyaz Eşya Bakımı Hizmetleri

Beyaz eşyalar sadece bozulduklarında tamir edilmez. Hatta bozulmadan önce periyodik bakım yapılan cihazlar daha uzun ömürlü olurlar. Firmamız özellikle klima ve kombi gibi düzenli bakım gerektiren cihazlar için periyodik bakım hizmeti verir. Verilen her türlü hizmet kayıt altına alınır. Firmamız ile dilerseniz kombi, klima montajı içinde irtibat kurabilirsiniz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantisi veren firmamız adresinize gelerek yerinde hizmet de verir.

Beyaz Eşya Tamiri Ücretleri

Her beyaz eşyanın tamiri ücreti farklıdır. Hatta beyaz eşyanın arıza açan parçasına göre de tamir ücreti değişir. Bu konuda firmamızın ilgili personelleri ile irtibata geçmelisiniz. Firmamız arıza durumu bildirmeniz halinde sizlere aynı gün içinde hizmet sunan prestijli bir firmadır. Güvenilir ve tanınmış bir Arçelik tamir servisi firması arıyorsanız firmamız ile görüşmeden karar vermeyiniz. Firmamız müşteri memnuniyetine öncelik veren bir kurumdur.