20 Ağustos 2020

Güzelyalı Ariston Servisi

ile regalservisim

Güzelyalı Ariston servisi, Pendik ve civarındaki tüm ilçelerde Ariston beyaz eşyalar için onarım, bakım, montaj hizmetleri sunuyor. Pratik ve kalıcı Ariston arıza onarımları için Güzelyalı Ariston teknik servisi arayarak hızlıca çözüme kavuşabilirsiniz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm cihazlar için bizi hemen arayın.

Ariston Buzdolabı Servisi

Ariston buzdolabınız soğutmuyor ise bizi arayarak aynı gün içinde tamirini yaptırabilirsiniz. Profesyonel buzdolabı tamir kadromuz ile arızası ne olursa olsun buzdolabınızı tamir ediyoruz. Ariston buzdolabı modellerinde en sık görülen arızalardan bir tanesi motor arızasıdır. Ortalama buzdolabı motorları 10 yıl süre ile çalışmaktadır. Buzdolabının bulunduğu ortama göre motorun çalışma süresi değişebilir. Eğer Ariston buzdolabınızın motoru arızalı ise motor değişimini yerinde yapıyoruz. Firmamız tarafından değiştirilen buzdolabı motorları 1 yıl garantilidir. Garantili Ariston buzdolabı tamiri için 0216 583 10 23 numaralı telefonumuzu hemen arayın.

Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Ariston bulaşık makineniz çalışmıyor ise sürekli olarak denemeyin. Art arda denediğiniz zaman cihaz su taşırması yapabilir ve taban korumasından dolayı cihaza zarar verebilirsiniz. Bulaşık makineniz çalışmadığı zaman bizi hemen arayın. Güzelyalı Ariston servisi donanımlı servis araçları ile tüm modellerin onarımlarını yerinde yapıyor. Ariston bulaşık makinesi modellerinde en sık görülen arızalardan bir tanesi cihazın tüm ışıklarının yanıp sönmesidir. Özellikle ekran olmayan eski tip modellerde ışıkların yanıp sönmesi arızaya işarettir. Arızalı Ariston bulaşık makinenizi aynı gün içinde tekrar kullanabilmek için bizi hemen arayın.

Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz çalışmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor, sallanıyor, sigorta attırıyor ise yenisi ile değiştirmeden önce bizi arayıp fiyat alabilirsiniz. Ariston çamaşır makinesi tamiri alanında uzman teknisyenlerimiz ile sizlere hızlı ve garantili onarım desteği veriyoruz. Ariston çamaşır makineniz aşırı sallanıyor ise servis çağırmadan önce cihazın ayaklarını kontrol edin. Eğer ayaklarında boşluk var ise sallantı yapar. Bunun için servis yardımına ihtiyacınız yok ayakları açarak dengeyi kurabilirsiniz. Güzelyalı Ariston servisi çamaşır makinesi onarımlarını yerinde yapıyor.