20 Ağustos 2020

Güzelyalı Ariston Servisi

ile regalservisim

Güzelyalı Ariston servisi, Pendik ve civarındaki tüm ilçelerde Ariston beyaz eşyalar için onarım, bakım, montaj hizmetleri sunuyor. Pratik ve kalıcı Ariston arıza onarımları için Güzelyalı Ariston teknik servisi arayarak hızlıca çözüme kavuşabilirsiniz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm cihazlar için bizi hemen arayın.

  • Güzelyalı Ariston Çamaşır Makinesi Servisi
  • Güzelyalı Ariston Bulaşık Makinesi Servisi
  • Güzelyalı Ariston Kurutma Makinesi Servisi
  • Güzelyalı Ariston Buzdolabı Servisi
  • Güzelyalı Ariston Kombi Servisi
  • Güzelyalı Ariston Klima Servisi

Güzelyalı Ariston Kombi Servisi

Kombi tamirinde uzman teknisyenlerimiz ile siz Güzelyalı mahallesi sakinlerine gün içinde onarım desteği veriyoruz. Profesyonel ve kalıcı çözüm için tek yapmanız gereken bizi aramak. Her modelin yedek parçasına sahibiz. Bu sayede Ariston kombinizin arızası ne olursa olsun bizi aramanız yeterli. Sahip olduğumuz donanımlı servis araçları ve uzman teknisyenler ile Ariston kombi arızalarına kalıcı çözümler üretiyoruz. Güzelyalı Ariston servisi Pendik ilçesindeki en eski tamir firmalarından biridir. Titizi ve kalıcı bir çözüm için şubemize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Güzelyalı Ariston Buzdolabı Servisi

Ariston buzdolabınız soğutmuyor ise bizi arayarak aynı gün içinde tamirini yaptırabilirsiniz. Profesyonel buzdolabı tamir kadromuz ile arızası ne olursa olsun buzdolabınızı tamir ediyoruz. Ariston buzdolabı modellerinde en sık görülen arızalardan bir tanesi motor arızasıdır. Ortalama buzdolabı motorları 10 yıl süre ile çalışmaktadır. Buzdolabının bulunduğu ortama göre motorun çalışma süresi değişebilir. Eğer Ariston buzdolabınızın motoru arızalı ise motor değişimini yerinde yapıyoruz. Firmamız tarafından değiştirilen buzdolabı motorları 1 yıl garantilidir. Garantili Ariston buzdolabı tamiri için 0216 527 62 72 numaralı telefonumuzu hemen arayın.

Güzelyalı Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Ariston bulaşık makineniz çalışmıyor ise sürekli olarak denemeyin. Art arda denediğiniz zaman cihaz su taşırması yapabilir ve taban korumasından dolayı cihaza zarar verebilirsiniz. Bulaşık makineniz çalışmadığı zaman bizi hemen arayın. Güzelyalı Ariston servisi donanımlı servis araçları ile tüm modellerin onarımlarını yerinde yapıyor. Ariston bulaşık makinesi modellerinde en sık görülen arızalardan bir tanesi cihazın tüm ışıklarının yanıp sönmesidir. Özellikle ekran olmayan eski tip modellerde ışıkların yanıp sönmesi arızaya işarettir. Arızalı Ariston bulaşık makinenizi aynı gün içinde tekrar kullanabilmek için bizi hemen arayın.

Güzelyalı Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz çalışmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor, sallanıyor, sigorta attırıyor ise yenisi ile değiştirmeden önce bizi arayıp fiyat alabilirsiniz. Ariston çamaşır makinesi tamiri alanında uzman teknisyenlerimiz ile sizlere hızlı ve garantili onarım desteği veriyoruz. Ariston çamaşır makineniz aşırı sallanıyor ise servis çağırmadan önce cihazın ayaklarını kontrol edin. Eğer ayaklarında boşluk var ise sallantı yapar. Bunun için servis yardımına ihtiyacınız yok ayakları açarak dengeyi kurabilirsiniz. Güzelyalı Ariston servisi çamaşır makinesi onarımlarını yerinde yapıyor.

Güzelyalı Ariston Servisi Adres : İbrahim Hakkı Caddesi No : 20

Güzelyalı Ariston Servisi Telefon : 0216 527 62 72

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]