24 Şubat 2019

Küçükyalı İndesit Servisi

ile regalservisim

İndesit çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı kullanıcılarına tamir ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca dilerseniz İndesit beyaz eşyalarınızın montajı ve aksesuarları için de Küçükyalı İndesit servisi şubemizi arayabilirsiniz. Servisimiz alanında uzman kadrosu ile İndesit kullanıcılarına pratik ve ekonomik çözümler sunuyor. Servisimiz tarafından onarımı yapılan tüm cihazlara 1 sene garanti veriyoruz. 1 yıl garantili İndesit beyaz eşya servisi için Küçükyalı şubemizi şimdi arayın.

Küçükyalı İndesit Buzdolabı Servisi

İndesit buzdolabınız soğutmuyor mu? Size en yakın servisimizi aynı gün içinde gönderiyoruz. Arızalı buzdolabınızı aynı gün içinde tamir ediyoruz. Soğutmayan, su akıtan, ses yapan İndesit buzdolabı modellerini yerinde tamir ediyoruz. Servisimizi arızalı buzdolabınız için dilediğiniz zaman arayarak teknik destek kaydı oluşturabilirsiniz. Küçükyalı şubemiz tüm Maltepe ilçe geneline destek sunuyor. İndesit buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza cihazın alt bölmesinin soğutmamasıdır. Bunun bir çok nedeni olabilir. Eğer buzdolabınız üst kısmı normal alt kısmı zayıf ise servisimizi arayarak teknik bilgi alabilirsiniz.

Buzdolabı tamiri konusunda son derece deneyimli bir kadroya sahibiz ve onarımları yerinde yapıyoruz. Yaşadığınız arızalara pratik bir çözüm arıyorsanız bizi hemen arayın. Küçükyalı İndesit servisi siz değerli bölge sakinlerine aynı gün içinde buzdolabı tamir hizmetleri sunuyor. Soğutmayan İndesit buzdolabınızı aynı gün içinde kullanabilmek için bizi hemen arayın.

Küçükyalı İndesit Çamaşır Makinesi Servisi

İndesit çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi yıkama grubu ürünlerini aynı gün içinde tamir ediyoruz. İndesit cihazınız çalışmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor, temiz yıkamıyor ise bizi arayarak aynı gün içinde tamir ettirebilirsiniz. Tüm beyaz eşya cihazlarını yerinde tamir ediyoruz. Bölgenin en eski tamir firmalarından biri olarak sizlere 1 yıl garantili ve kaliteli tamir hizmeti sunuyoruz.

Küçükyalı semtinin en eski tamir firmalarından biri olan Küçükyalı İndesit servisi şubemiz çamaşır makinesi onarımlarını yerinde yapıyor. Arıza ne olursa olsun yerinde tamiri mümkündür. Taşıma işlemi hem cihaza zarar verebilir hem de onarımın süresini artırır. Fakat yerinde onarım çok hızlıdır ve cihaz hiç zarar görmez. Profesyonel ve yerinde İndesit çamaşır makinesi onarımı için bizi hemen arayın.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]