15 Şubat 2019

Armağanevler Regal Servisi

ile regalservisim

Armağanevler mahallesinde ikamet eden Regal kullanıcılarına aynı gün içinde teknik servis hizmeti sunuyoruz. 1 yıl garantili ve kaliteli Regal servis için bizi hemen şimdi arayın. Servisimiz tüm arızalara pratik ve ekonomik çözümler sunuyor. Eski yeni tüm cihazların aynı gün içinde tamiri için Armağanevler şubemizi şimdi arayın. Servisimiz bünyesindeki teknikerleri ile sorunlara acil ve kalıcı çözümler sunar.

0216 388 83 88

Regal Klima Servisi

Regal klima kullanıcılarına teknik servis, yıllık bakım hizmetleri sunuyoruz. Soğutmayan veya ısıtmayan Regal cihazlarınızın aynı gün içinde tamiri için Armağanevler Regal servisi hemen arayın. Servisimiz klima onarımında uzman kadrosu ile tüm modellerin arızalarını yerinde çözüyor. Kaliteli bir klima tamiri için bizi şimdi arayın. Servisimiz konusunda uzman kadrosu ile her zaman yanınızda. 1 yıl garantili Regal klima tamiri için bizi şimdi arayın.

Regal Buzdolabı Servisi

Regal markasının en çok satış yapan cihazı buzdolabıdır. En sık görülen arıza ise alt tarafın soğutmamasıdır. Kaliteli bir Regal buzdolabı servis hizmeti istiyorsanız bizi şimdi arayın. Servisimiz tüm Regal buzdolabı modellerini aynı gün içinde tamir ediyor. 1 yıl garantili Regal buzdolabı servis hizmeti için bizi şimdi arayın. Armağanevler mahallesi ve civarına aynı gün içinde hizmet sunuyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]