14 Şubat 2019

Yenisahra Regal Servisi

ile regalservisim

Yenisahra mahallesinde ikamet eden Regal kullanıcıları için Regal beyaz eşya ve klima servis hizmetleri sunan firmamız arızalara yerinde çözüm üretiyor. 1 yıl garantili Regal servis için bizi şimdi arayın. Firmamız tüm onarımları gün içinde yapıyor. Profesyonel Regal servis için bizi hemen şimdi arayın. Firmamız onarımları gün içinde yapıyor. Kaliteli ve garantili bir Regal servis için doğru adrestesiniz. Sektörün en modern firmalarından biri olan Yenisahra Regal Servisi, tüm Regal ürünlerini aynı gün içinde tamir ediyor.

Yenisahra Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Yenisahra mahallesi ve civarında ikamet eden Regal kullanıcılarına aynı gün içinde tamir desteği veriyoruz. Profesyonel bir Regal servis hizmeti almak için Yenisahra Regal Servisi şimdi arayarak servis talebinde bulunun. Regal çamaşır makinelerinde en sık görülen arıza cihazın ses yapmasıdır. Regal çamaşır makineniz ses yapıyor veya su akıtıyor ise kazan arızası için atölyeye alınması gerekebilir. Profesyonel bir Regal servis hizmeti için bizi şimdi arayın. Firmamız onarımları gün içinde yapıyor. Sektörün en modern firmalarından biri olarak sizlere kusursuz ve garantili tamir hizmeti sunuyoruz.

Yenisahra Regal Buzdolabı Servisi

Regal buzdolabınız soğutmuyor veya su akıtıyor ise bizi arayarak aynı gün içinde buzdolabı tamir hizmeti alabilirsiniz. Kaliteli ve garantili Regal servis için bizi şimdi arayın. Servisimiz sorunlara pratik ve ekonomik tamir hizmeti sunuyor. Regal buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza cihazın ses yapmasıdır. 1 yıl garantili Regal servis hizmeti almak isteyen Yenisahra sakinleri bizi arayarak diledikleri zaman servis talep edebilirler.

Hemen Ara – 0216 527 62 72

Aynı Gün İçinde Regal Servis

Firmamız bölgenin ve sektörün en büyük tamir firmalarından biridir. Yıllardır tamir ve bakım hizmetleri sunan Yenisahra Regal Servisi, konusunda uzman kadrosu ile tüm arızalara gün içinde müdahale ediyor. Arızası ne olursa olsun Yenisahra şubemizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız tarafından yapılan tüm onarımlar 1 sene garantilidir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]