7 Temmuz 2018

Soğanlık Regal Servisi

ile regalservisim

Soğanlık’ta ikamet eden Regal kullanıcıları için teknik servis hizmeti veriyoruz. Regal beyaz eşya ve klimalar için tamir hizmeti veriyoruz. Regal cihazınızın aynı gün içinde onarımı için Soğanlık Regal servisi şubemizi hemen arayın. Kaliteli ve garantili onarım hizmeti sunuyoruz. Bölgenin en eski tamir firmalarından biri olarak sizlere kalıcı çözümler üretiyoruz. Arızalı Regal cihazınızın en hızlı şekilde onarımı için Soğanlık şubemizi hemen arayın.

soğanlık regal servisi

soğanlık regal servisi

Soğanlık Regal Buzdolabı Servisi
Regal buzdolabı kullanıyor ve sorun yaşıyorsanız bizi şimdi arayın. Regal buzdolabı onarımında deneyimli kadromuz ile tüm Regal dolap arızalarını en hızlı şekilde yerinde gideriyoruz. Profesyonel bir onarım için Soğanlık şubemizi hemen arayın. Sektörün en eski tamir firmalarından biri olarak sizler kaliteli ve garantili tamir hizmeti veriyoruz. Soğanlık Regal servis şubemizi şimdi arayın.

Soğanlık Regal Klima Servisi
Klima sektörünün en çok satılan markalarından biri olan Regal’e ait cihazların onarımlarını ve bakımlarını yapıyoruz. Dilerseniz Regal klimanızın montajı için bizden servis talep edebilirsiniz. Aynı gün ve yerinde Regal Servis için hemen arayın.