7 Temmuz 2018

Göztepe Regal Servisi

ile regalservisim

Göztepe Regal servisi, tüm Regal beyaz eşya ve klimalar için gün içinde servis hizmeti sunuyor. Kaliteli ve garantili bir Regal servis için bizi şimdi arayın. Aynı gün servis desteği sunan firmamızda değişimi gereken tüm parçalar kesinlikle orijinal parça ile değiştirilir.

Regal Buzdolabı Servisi

Göztepe semtinde ikamet eden Regal kullanıcıları için Regal buzdolabı servis hizmetleri sunuyoruz. Soğutmayan Regal dolabınızı içindeki yiyecekler bozulmadan tamir ettirmek istiyorsanız Göztepe Regal servisi hemen arayın. Eski yeni tüm modellerin orijinal yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede ana motor değişimi de dahil olmak üzere tüm işlemleri yerinde yapabiliyoruz. Profesyonel kadromuz ile her zaman sizlerin yanındayız. Yaşadığınız sorunlara kalıcı çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz. Yaptığımız parça değişimleri ve onarımlar 1 yıl garantilidir.

Göztepe’de Regal Servis İçin Hemen Arayın!

Servisimiz tüm Regal cihazların onarımlarını yerinde yapıyor. Arızanız ne olursa olsun bizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Sektörün en eski tamir firmalarından biri olarak sizlere profesyonel ve kaliteli tamir hizmeti veriyoruz. Eski yeni tüm Regal cihazlar için yedek parça imkanımız mevcuttur. Regal yedek parça değişimi için hemen arayın.

Göztepe Regal Çamaşır Makinesi Servisi
Göztepe Regal Bulaşık Makinesi Servisi
Göztepe Regal Buzdolabı Servisi
Göztepe Regal Klima Servisi

Regal Klima Servisi

Regal klimalarınızın arızası, bakımı ve montajı için hemen arayın. Göztepe Regal servisi, donanımlı Regal servis araçları ile her zaman yanınızda. Kaliteli ve titiz bir işçilik için doğru adrestesiniz. İşinin ehli klimacı ustalarımız ile soğutmayan Regal klimanızı gün içinde tamir ediyor ve onarımları yerinde yapıyoruz.

Regal klima yer değişikliği için tek yapmanız gereken bizleri aramak. Modeli ne olursa olsun Regal klimanızı eski yerinden gazını toplayarak söküyor ve yeni yerinize aynı malzemeler ile monte ediyoruz. Profesyonel teknisyenlerimiz ile haftanın 7 günü Regal klima montajı hizmetleri sunuyoruz.