2 Temmuz 2018

Bostancı Regal Servisi

ile regalservisim

Bostancı Regal servisi, Bostancı semtinde yıllardır Regal kullanıcıları için teknik servis ve bakım hizmetleri sunan firmamız tüm beyaz eşya ve klimalar için destek sunuyor. Bölgede en çok tercih edilen markalardan biri olan Regal için teknik servis hizmeti veriyoruz. Regal çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın ve klimalar için teknik servis hizmetimiz mevcuttur. Arızalı Regal cihazlarınızın aynı gün içinde onarımı için Bostancı Regal Servis şubemizi dilediğiniz zaman arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Servisimiz bünyesindeki teknisyenler ve donanımlı servis araçları ile arızaları yerinde gideriyor. Sorunu ne olursa olsun Regal cihazlarınızın onarımı için bizden destek talep edebilirsiniz.

Bostancı Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz çalışmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya sigorta attırıyorsa bizi hemen arayarak destek alabilirsiniz. Bostancı Regal servisi olarak yıllardır bölgede hizmet veriyoruz. Arızalı tüm cihazları taşımadan tamir edecek ekipman ve donanıma sahibiz. Sorun ne olursa olsun kısa zamanda onarım istiyorsanız doğru yerdesiniz. Yıllarını bu işe vermiş teknisyenlerimiz ile sizlere kalıcı çözümler üretiyoruz. Bostancı şubemiz tarafından yapılan tüm onarımlar ve parça değişimleri 1 yıl garantilidir.

Regal çamaşır makineniz su boşaltmıyor ise cihazın sağ köşeden pompasını açın. Elbette bunu yaparken cihazın fişi çekili olmalıdır. Eğer pompa tıkalı ise cihaz suyunu boşaltamaz. Pompa temiz ise gider hortumunu söküp hortumu baştan sona kontrol edin. Hortum da temiz ise Bostancı Regal servisi arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

Bostancı Regal Buzdolabı Servisi

bostancı regal servisi
bostancı regal servisi

Regal buzdolabı servisi ekibimiz tüm Regal buzdolabı modellerini aynı gün içinde tamir ediyor. Regal buzdolabınız soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya az soğutuyorsa bizi hemen arayın. Sorunu en kısa sürede ve yerinde çözelim. Bu sayede ürünleriniz bozulmadan cihazınızı tekrar kullanmaya devam edin. Buzdolabı içindeki yiyecekleri çalışmadığı zaman fazla uzun süre koruyamaz. Bu sebepten dolayı buzdolabı arızalarına hızlı bir şekilde müdahale edilmelidir. Hızlı ve garantili bir Regal buzdolabı servisi için bizi şimdi arayın.

Buzdolabı şikayetlerinin başında alt bölmenin soğutmaması gelir. Bu arıza alt bölme artı derecede olduğu için geç anlaşılır. Regal buzdolabı modellerinde bulunan alt bölme ortam sensörü yüzünden motor sürekli çalışır ve bu basit arıza zamanla motor arızası gibi büyük bir soruna dönüşür. Bu durumu nasıl anlarsınız? Eğer buzdolabınız sürekli alarm veriyor, aşırı ısınıyor veya alt bölmeden yiyeceklerde terleme, kısa zamanda bozulma oluyorsa soğutma zayıflamıştır. Bu durumda hemen Bostancı Regal servisi arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Bostancı Regal Klima Servisi

Bostancı Regal servisi olarak Regal marka klimalar için teknik servis, temizlik ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Regal klimanızın yer değişikliği için Bostancı şubemizi hemen arayın. Tüm arızalara 1 yıl garantili çözüm üretiyoruz. Servisimiz klima alanında uzman teknisyenleri ile hızlı ve kesin çözümler üretiyor.

Servisimiz Regal marka çamaşır ve bulaşık makineleri için kapak onarımı ve kapak mandalı değişimi yapıyor. Kırılan kapaklarınız ve tutamaçları için bizi şimdi arayın. Aynı gün içinde değişim yapıyoruz.

1 Yıl Garantili Regal Servis

Bostancı Regal servis, uzman kadrosu ile tüm bölge sakinlerine aynı gün içinde hizmet veriyor. Şubemiz tarafından onarımı yapılan tüm Regal cihazlara 1 sene parça ve işçilik garantisi veriyoruz. Garantili Regal servis hizmeti almak için Bostancı şubemizi hemen arayın. Bölgenizin en eski servisi olarak sizlere kusursuz bir onarım hizmeti veriyoruz.

  • Bostancı Regal çamaşır makinesi servisi
  • Bostancı Regal bulaşık makinesi servisi
  • Bostancı Regal buzdolabı servisi
  • Bostancı Regal klima servisi

Bostancı şubemizin destek verdiği diğer bölgeler;

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]