28 Mart 2019

Acıbadem Ferroli Servisi

ile regalservisim

Acıbadem mahallesinde ikamet eden Ferroli kombi ve klima kullanıcılarına teknik servis hizmetleri sunan servisimiz arızalara yerinde çözüm üretiyor. 1 yıl garantili ve kaliteli bir Ferroli servis hizmeti için Acıbadem şubemizi şimdi arayın. Sektörün en eski ve köklü tamir firmalarından biri olarak sizlere kusursuz bir onarım hizmeti veriyoruz. Konusunda uzman kadromuz arızalara aynı gün içinde çözüm üretmektedir.

1 yıl garantili Ferroli kombi servisi

Ferroli kombi onarımlarına ve parça değişimlerine 1 sene garanti veriyoruz. Garantili kombi tamiri için Acıbadem Ferroli servisi arayarak kombi arıza bildiriminde bulunabilirsiniz. Eski yeni tüm Ferroli kombileri yerinde tamir ediyoruz. Servisimiz konusunda uzman kadrosu ile sizlere yerinde çözüm üretiyor. Firma olarak yılda en az 1 kere yapılması gereken kombi bakım işlemlerini de yapıyoruz. Kaliteli ve titiz bir Ferroli kombi bakımı için bizi dilediğiniz zaman arayarak servis talep edebilirsiniz.

Yerinde Ferroli Klima Servisi

Ferroli klimanız soğutmuyor veya ısıtmıyor ise bizi arayarak yerinde onarım yaptırabilirsiniz. Donanımlı servis araçlarımız ile arızası ne olursa olsun Ferroli klimanızı yerinde tamir ediyoruz. Bölgenin en eski teknik servis firmalarından biri olarak sizlere kusursuz ve yerinde çözüm üretiyoruz. Soğutmayan, ısıtmayan, su akıtan, ses yapan, koku yapan tüm Ferroli klimalar için ekonomik ve kaliteli çözümler sunuyoruz. Servisimiz klimalar için periyodik bakım hizmeti sunuyor. Klima bakımı sağlığınız için çok önemlidir. Klima bakımı sayesinde dinlenmiş veya beklemiş klimalarda oluşan ölü bakterilerin temizliği yapılır. Bu sayede bu bakterilerin havaya karışması önlenmiş olur. Sağlığınız için yaz kış klimanıza bakım yaptırmayı unutmayın.