10 Eylül 2019

Acıbadem Regal Servisi

ile regalservisim

Acıbadem Regal Servisi

Acıbadem semt sakinleri için teknik servis hizmeti veren firmamız sektörün en eski ve köklü tamir firmalarından biridir. Yıllardır tamir ve bakım hizmetleri sunan firmamız beyaz eşya ve klimalar için tamir hizmeti sunuyor. Profesyonel teknik servis için hemen arayın.

Acıbadem Regal Buzdolabı Servisi

Regal buzdolabı arızaları için aynı gün içinde onarım hizmetleri veren Acıbadem Regal servisi, konusunda uzman kadrosu ile yapılan parça değişimlerine 1 sene garanti veriyor. Garantili ve kaliteli Regal buzdolabı tamiri için bizi hemen arayın. Eski yeni tüm buzdolabı modellerini tamir ediyor ve bakımlarını yapıyoruz.

Regal buzdolabınız hiç durmadan mı çalışıyor? İçine sürekli olarak sıcak yiyecek, içecek koyduğunuz dolaplar ayarladığınız dereceye gelinceye kadar sürekli çalışır. Bu bir arıza değildir. Fakat buzdolabına birden aşırı yükleme yapmak motora zarar verebilir. Bunun yerine zamana yayarak ve dışarıda bekleyip, sıcaklığı düşmüş yiyecekleri koymak daha doğru olacaktır.

Acıbadem Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Regal çamaşır makinesi modellerinde en sık görülen arıza cihazın su almamasıdır. Servis olarak bu durumda iki parçayı kontrol ediyoruz. Kapınız kitlemiyor ise kapı kilidini, kilitliyor su almıyor ise ventilini kontrol ediyoruz. Bu parçaların kontrollerini yapmak son kullanıcı için mümkün değildir. Her iki durum için de parça değişimi gerekirse orijinal parçalar ile değişim yapıyor ve 1 sene parça garantisi veriyoruz. Garantili Regal çamaşır makinesi tamiri için Acıbadem Regal servisi hemen arayın.

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve klimalar için tamir hizmeti sunan firmamız sizlere profesyonel onarım desteği sunuyor. Arızalı cihazlarınızın garantili bir şekilde sökülmeden yerinde onarımı için hemen arayın. Aynı gün ve 1 yıl garantili tamir hizmeti sunuyoruz. Profesyonel destek sunan firmamız garanti süreci içindeki cihazlara servis önceliği tanıyor.

Acıbadem Regal Klima Servisi

Regal marka split klimanız için teknik servis, yıllık bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Profesyonel tamir hizmeti sunan firmamız her zaman yanınızda. Arızalı tüm cihazlara 1 yıl garantili onarım hizmeti sunan firmamız daima yanınızda. Montaj ve de-montajlar uzun süren işlemler olduğu için 1 gün öncesinden randevu almanız daha doğru olacaktır. Split tip tüm klimalar için hizmetimiz vardır.