19 Eylül 2018

Alemdağ Regal Servisi

ile regalservisim

0216 527 62 72, Alemdağ mahallesinde ikamet eden tüm Regal kullanıcıları için teknik servis hizmeti sunan firmamız arızalara 1 yıl garantili ve kalıcı çözüm üretiyor. Arızalanan Regal beyaz eşyalarınızın en hızlı şekilde onarımı için bizi hemen şimdi arayın. Servisimiz sorunlara pratik ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Eski yeni tüm modeller için yedek parçalara sahibiz. Regal çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve klima cihazları için tamir ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Tüm beyaz eşya modellerini yerinde tamir eden firmamıza dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Ayrıca servisimiz yapılan onarımlara 1 sene garanti veriyor. Kaliteli bir Regal beyaz eşya servis hizmeti istiyorsanız bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Regal klima modelleri için bakım ve onarım hizmetleri sunan firmamız profesyonel onarım hizmeti sunuyor. Yerinde ve acil Regal klima servis hizmeti için bizi hemen şimdi arayın. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan Regal klimanızın acil bir şekilde onarılması için Alemdağ ofisimizi hemen şimdi arayın. Servisimiz klima onarımında tecrübeli teknisyenleri ile sorunlara en hızlı şekilde ve kalıcı biçimde çözüm üretiyor.

Alemdağ Regal Buzdolabı Servisi, profesyonel kadrosu ile arızalı buzdolabınızı yerinde tamir ediyor. Regal buzdolabınızın arızası ne olursa olsun bizden servis alarak aynı gün içinde onarımını yaptırabilirsiniz. Profesyonel kadrosu ile tamir hizmeti sunan firmamız tüm sorunlara gün içinde çözüm sunar.