20 Eylül 2019

Ataşehir Buzdolabı Servisi

ile regalservisim

Ataşehir buzdolabı servisi, marka bağımsız tüm buzdolabı modelleri için teknik servis, yıllık bakım ve temizlik hizmetleri sunuyor. Eski yeni tüm buzdolabı cihazlarının arızaları için bizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Ataşehir ilçesindeki en eski teknik servis firmalarından biri olarak bölgede ikamet eden beyaz eşya kullanıcılarına servis, bakım hizmetleri veriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan tüm buzdolabı modelleri için bizi arayarak kayıt bırakabilirsiniz. Buzdolabı arızalarına en hızlı çözümü biz üretiyoruz.

Arçelik, Beko, Altus, Bosch, Siemens, Profilo, Ariston, İndesit, Vestel, Regal, Samsung gibi markalara ait buzdolabı modelleri için bizden destek alabilirsiniz. Soğutma alanında uzman kadromuz sizlere yerinde çözüm üretiyor. Kesinlikle buzdolabı taşımıyoruz. Tüm sorunları yerinde çözüyor, değişmesi gereken parçaların hepsini yerinde değiştiriyoruz. Buzdolabı kompresörü dahil kaynak gerektiren tüm işlemleri yerinde yapıyoruz. Yaptığımız tüm onarımlar ve parça değişimleri 1 sene garantilidir. Garanti süresi içinde arıza tekrarı olan dolabınıza en hızlı biçimde çözüm üretiyoruz. Bizi arızalı buzdolabı hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz. Servisimiz sadece Ataşehir ilçe geneline ve civarına buzdolabı servisi hizmetleri veriyor.

Buzdolabınız ses mi yapıyor? Bu arıza ile karşılaştığınız zaman ilk yapmanız gereken şey dolabın kapaklarını açmak. Eğer kapaklar açılınca ses kesiliyorsa cihazın fanı problemli olabilir. Eğer ses kapaklar açık halde iken devam ediyorsa motor pervanesinde sorun olabilir. Tüm bu sorunlardan tek seferde ve ekonomik fiyatlara kurtulmak istiyorsanız Ataşehir buzdolabı servis firmamızı hemen arayın. Telefon numaralarımızdan bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Bölgenin en eski buzdolabı tamircisi olarak sizlere kusursuz bir hizmet veriyoruz.