10 Aralık 2019

Fındıklı Bosch Servisi

ile regalservisim

Beyaz eşyalar, şüphesiz evlerin en önemli eşyalarıdır. Bu eşyalar, kritik görevleri yerine getirmelerinin yanı sıra, aynı zamanda pahalı eşyalardır. Bundan dolayı, beyaz eşya bakım ve onarımı konusunda deneyimli firmalardan destek alınması çok büyük öneme sahiptir. Bizler, uzun yıllardan bu yana sektörde yer alan bir firmayız. Garantili olarak gerçekleştirdiğimiz beyaz eşya bakımları, bize olumlu referanslar olarak geri dönmektedir. Bu sebeple, fındıklı Bosch servisi konusunda pek çok kişinin tercihi oluyoruz. Firmamız, kombi, çamaşır makinesi, buzdolabı, klima gibi beyaz eşyaların bakımını, kaliteli ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor.

Fındıklı Bosch Buzdolabı Servisi

Soğutmayan, su akıtan, ses yapan veya sigorta attıran Bosch buzdolabınızı aynı gün içinde tamir ettirmek isterseniz doğru yerdesiniz. Eski yeni tüm Bosch buzdolabı modellerinin tamamı için bizleri arayarak teknik destek alabilirsiniz. Bölgenin en eski beyaz eşya tamircisi olarak sizlere yerinde çözüm üretecek ekipman ve donanıma sahibiz. Garantili Bosch buzdolabı tamiri için tek yapmanız gereken servisimizi aramaktır. Fındıklı Bosch servisi şubemiz tüm işlemleri taşımadan yerinde tamir ediyor.

Garantili Bosch Servisi

Müşterilerimizin bizi tercih etmesinde en önemli sebep, hizmetlerimizin garantili olmasıdır. Alanında deneyimli personelimiz, beyaz eşyayı, incelediğinde ne sorunu olduğunu kısa sürede anlıyor. Firmamız kaliteli hizmetine güveniyor. Bu sebeple, tüm bakım ve onarım hizmetlerimize, 1 yıl garanti veriyoruz. Bu süre içerisinde, cihazda aynı sorun bir daha ortaya çıkarsa, müşterimiz, ek bir harcama yapmak zorunda kalmıyor. Garanti kapsamında olan sorunu, biz çözüyoruz.

Hızlı Bosch Servisi

Firmamız, gelen tüm taleplere kısa sürede dönüş sağlamaktadır. Bize ulaşan bakım ve onarım taleplerine aynı gün içerisinde dönüş sağlıyoruz. Aynı gün içinde, söz konusu adrese giderek gerekli bakım hizmetini yapıyoruz. Bu ise, beyaz eşyası arızalanmış olan müşterimizin uzun süre mağduriyet yaşamasının önüne geçiyor. Müşterilerimizin bizi tercih etmesinde, hızlı servisimizin de büyük payı vardır.

Güler Yüzlü Hizmet

Deneyimli personellerimiz, işlerinin ehli oldukları kadar güler yüzlü kişilerdir. Adrese kısa sürede ulaşan personellerimiz, sorunu da kısa sürede tespit ederek, müşterimize bildiriyorlar. Yerinde onarım yapıyoruz. Cihazda parça değişmesi gerekiyorsa, değişmesi gereken parçayı, müşterimize gösteriyor ve orijinal parça kullanarak, tamiratı gerçekleştiriyoruz. Yerinde tamir edilmeyen cihazları, kendi yerimize götürüyor, tamiratını yaptıktan sonra geri getiriyoruz.

Ekonomik Bosch Servisi

Bosch için bizden bakım hizmeti isteyen çok fazla müşterimiz var. Biz, müşterilerimizin tamamına yetişiyoruz. Üstelik aynı gün içerisinde hizmet veriyoruz. Sunduğumuz, kaliteli hizmeti aynı zamanda ekonomik fiyatla sunuyor olmamız, bizi sektörde öne çıkaran unsurlar arasında yer alıyor.