7 Kasım 2019

Ümraniye Ariston Servisi

ile regalservisim

Ümraniye Ariston Servisi

Firmamızın güncel çözüm seçeneği sunan elemanları, beyaz eşya çeşitlerinin yanı sıra kombilerin ve klimaların tamir işlemini problemsiz bir şekilde gerçekleştiriyor. Yılların tecrübesine sahip olmaları nedeniyle, bütün cihazlar konusunda servis ekibimizin bilgisi var. Bu nedenle cihazınızı teslim edebilirsiniz. Tecrübeli ve aynı zamanda teknik bilgiye sahip elemanlarımız, sabahın erken saatlerinden, gecenin geç saatlerine kadar hizmet sunmaya devam ediyor. Ümraniye Ariston servisi mesaisini siz belirliyorsunuz. Sizin uygun olduğunuz zamanlarda servise geliyoruz.

Mesaimizi Siz Belirliyorsunuz

Aracında gerekli parçaları hazır eden servis çalışanlarımız, hizmet kalitesini güncellemeye devam etmektedir. İşini severek yapan elemanlardan oluşan servisimiz, sertifikalı çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini tercih ediyoruz ve güler yüzlü hizmeti çalışma prensibi haline getiriyoruz. Gün içerisinde birden fazla adrese gidiyoruz. Bu nedenle hızlı çalışan ve cihazı kullanılabilir bir şekilde teslim eden ekiplerle çalışıyoruz. Pratik Ümraniye Ariston servisi hizmetimizle, zaman kaybı yaşamazsınız.

Uzman Personel Kadromuz İş Başında

Servis işlemlerinde müşteri memnuniyetini dikkate alarak hareket eden çalışanlarımız, yıllık bakım işlemlerinde, arıza durumunda ve montaj işlemlerinde oldukça başarılı grafiğe sahiptir. Ekibimiz, performansı düşen kombilerin, soğutma işlemini yapmayan klimaların ve işlevselliğini yitirmiş buzdolapların tamirini kısa sürede gerçekleştirmektedir. Ümraniye Ariston servisi konusunda çözüm üreten ekibimiz, cihazınızı ilk günkü performansıyla size teslim etmektedir.

Müşteri Memnuniyetini Tercih Ediyoruz

Hizmet kalitesini ön plana çıkaran ve bu kategoride rakiplerini geride bırakan elemanlarımız, müşteri memnuniyetini tercih etmektedir.

Hizmet kalitesini her geçen gün artıran firma elemanlarımız:

  1. İşini meslek edinmiş uzman kişilerden oluşmaktadır.
  2. Ayrıca gerekli teknik eğitimi alan ekibimiz, sertifikalıdır.
  3. Uzman ekiplerle çözüm üreten firmamız, randevulu çalışmaktadır.
  4. Onayınız olmadan elemanlarımız parça montajı, arıza onarım ve cihaz bakımı yapmamaktadır.

Müşteri memnuniyetini çalışma prensibi haline getiren firmamız, güler yüzlü hizmet sunuyor. Tamir, montaj ve bakım işlemleri esnasında yedek parçalar araçta hazır beklemektedir.

İletişim Numaralarımızdan Bize Ulaşabilirsiniz

İletişim numaralarımızı aradığınızda, istediğiniz hizmetin tamir mi yoksa bakım işlemi olduğunu net bir şekilde ifade etmelisiniz. Arıza bilgilerinin yanı sıra, cihaz marka bilgileri, iletişim bilgileri ve adres bilgilerini de doğru bir şekilde vermelisiniz.