26 Temmuz 2019

Ataşehir Arçelik Servisi

ile regalservisim

Ataşehir ilçesinde ikamet eden Arçelik kullanıcılarına beyaz eşya, kombi ve klima servis hizmetleri veriyoruz. 1 yıl garantili Arçelik servisi için Ataşehir Arçelik servisi şubemizi dilediğiniz zaman arayarak servis kaydı bırakabilirsiniz. Servisimiz bünyesindeki uzman teknisyenleri ile sizlere pratik ve kalıcı çözümler sunuyor. Servisimiz Ataşehir ilçe sınırları içindeki tüm mahalle ve semtlere geliyoruz.

Arçelik kullanıcılarının

Ataşehir Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı cihazları için aynı gün içinde tamir hizmeti veriyoruz. Servisimiz arızalı beyaz eşyalarınız için yerinde onarım yapıyor. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, soğutmayan tüm beyaz eşyalarınız için Ataşehir şubemizi hemen arayın. Arçelik buzdolabı arızalarına gün içinde çözüm üretiyoruz. Arçelik buzdolabınız soğutmuyor ise bizi arayarak aynı gün içinde sorunu çözebilirsiniz. Arçelik buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza cihazın alt bölümünün soğutmamasıdır. Eğer buzdolabınızdan böyle bir şikayetiniz var ise teknik bilgi almak veya servis talebinde bulunmak için Ataşehir Arçelik servisi hemen arayabilirsiniz.

Ataşehir Arçelik Buzdolabı Servisi

Arçelik buzdolabı arızalarını en hızlı şekilde çözüyor ve yaptığımız onarımlara 1 yıl garanti veriyoruz. Profesyonel ve garantili buzdolabı tamiri için Ataşehir Arçelik servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Arçelik Kombi Servis ve Bakım

Arçelik kombiler, kalitesi ve ekonomik fiyatları ile en çok tercih edilen markalardan biridir. Servisimiz bünyesindeki deneyimli kombici ustaları ile aynı gün içinde Arçelik kombi servis ve bakım hizmetleri sunuyor. Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan Arçelik kombiniz için bizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Arçelik kombiler yılda en az 1 defa bakıma ihtiyaç duyar. Kombinize detaylı ve titiz bir bakım yaptırmak için Ataşehir şubemizi hemen arayın. Kombi servis ekibimiz haftanın 6 günü servis desteği vermektedir. 1 yıl garantili onarım yapıyoruz. Servisimiz tarafından onarımı yapılan Arçelik kombiler 1 sene garantilidir. Garanti kombinin tamamına verilmez sadece değişen parçalara verilir.

Arçelik Klima Servis, Bakım ve Montaj

Özellikle inverter serisi ile çok satış yapan Arçelik, İstanbul’da en çok kullanılan klima markasıdır. Ataşehir Arçelik servisi olarak ilçede ikamet eden Arçelik klima kullanıcılarına teknik servis, yıllık bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Arçelik klima arıza ve bakımları gün içinde yapıyoruz. Fakat montaj ve de-montaj için 1 gün öncesinden randevu almanız gerekmektedir. Arçelik klima servis talebinde bulunmak için şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]