26 Temmuz 2019

Zümrütevler Klima Servisi

ile regalservisim

Zümrütevler klima servisi, donanımlı teknik servis araçları ile Maltepe ilçesinde ikamet eden klima kullanıcılarına aynı gün içinde teknik servis, yıllık bakım ve montaj hizmetleri veriyor. Kaliteli ve titiz bir klima onarım hizmeti almak için Zümrütevler şubemizi şimdi arayın. Servisimiz 10 yılı aşkın süredir bölgede hizmet vermektedir.

Zümrütevler Klima Bakımı

Split, kaset ve mobil tip tüm klima modelleri için periyodik bakım hizmetleri veriyoruz. Klima bakımı sayesinde cihazın daha verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bakımın en büyük yararı ise klimada oluşan bakterilerin ilaçlı su ile yok edilmesidir. Aksi taktirde klimadan yayılan koku ile çok kısa bir sürede hasta olabilirsiniz. Servisimiz marka model ayırt etmeksizin klima bakımı yapıyor. Profesyonel bir klima bakımı için Zümrütevler klima servisi şubemizi hemen arayın. Bakım hizmeti almak için servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Tüm bakım işlemleri ilaçlı ve yerinde yapılır.

Kusursuz bir klima onarımı için bizi şimdi arayın. Servisimiz haftanın 6 günü servis hizmeti veriyor. Çağrı merkezimiz ise 7 gün 24 saat sizden gelen servis taleplerine cevap veriyor. Bizi arızalı klimanız için dilediğiniz zaman arayarak servis kaydı bırakabilirsiniz. Bölgedeki en eski servis olarak marka bağımsız hizmet veriyoruz. Cihazınızın modeli, yılı ne olursa olsun bizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Profesyonel klima tamiri için doğru adrestesiniz.

Zümrütevler Vaillant Klima Servisi

Vaillant klima modelleri için Zümrütevler klima servisi firmamızı arayarak arıza bildiriminde bulunabilir ve servis desteği alabilirsiniz. En kaliteli klima markaları arasında yer alan Vaillant’ın tüm modelleri için onarım parçalarına sahibiz. Profesyonel teknisyenlerimiz ve donanımlı Vaillant klima servis araçlarımız ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız.

1 Yıl Garantili Klima Servisi

Servisimiz tarafından onarımı yapılan tüm klimalar 1 sene garantilidir. Değişimi yapılan parçalar, onarımı yapılan işlemler 1 yıl garanti kapsamı altındadır. Garantili klima servisi için Zümrütevler klima servisi hemen arayın. Servisimiz garanti kapsamındaki cihazlara servis önceliği vermektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]