29 Ekim 2019

Çengelköy Ariston Servisi

ile regalservisim

Firma olarak müşterilerimize Çengelköy Ariston servisi hizmeti veriyoruz. Arıza yapan ürünlerin tamiratını yapıyoruz. Müşterilerimizin tamir işlemimiz sonrası ürünlerini kaliteli bir şekilde tekrardan kullanmasını sağlıyoruz. Tamir hizmetimiz dışında bakım ve montaj hizmetini de veriyoruz.

Tamirat, Bakım ve Montaj Hizmeti Verdiğimiz Ürünler

Bizler firma olarak kişilerin yaşamlarını kolaylaştıran eşyaların arızalarını gidermeye çalışıyoruz. Ayrıca bu eşyaların yapılması gereken bakımlarını da yapıyoruz. Bunlar dışında montaj gerektiren eşyaların montaj işlemlerini de profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz. Çengelköy Ariston servisi olarak hizmet verdiğimiz ürünlerden arasında;

  • Çengelköy Ariston çamaşır makinesi servisi
  • Çengelköy Ariston bulaşık makinesi servisi
  • Çengelköy Ariston kurutma makinesi servisi
  • Çengelköy Ariston buzdolabı servisi
  • Çengelköy Ariston kombi servisi
  • Çengelköy Ariston klima servisi

Gibi ürünler yer alıyor. Bu ürünlerin her birisi için tamirat, bakım ve montaj hizmetini en iyi şekilde vermek için kendimizi geliştirerek çalışıyoruz. Bu ürünlerin farklı modelleri için aynı kaliteli doğru hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Çengelköy Ariston Kombi Servisi

Ariston kombi arızaları için yerinde çözüm üretiyoruz. Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan veya hiç çalışmayan Ariston kombinizi gün içinde tamir ettirmek için bizi hemen arayın. Yaşadığınız teknik sorunları gün içinde çözmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Çengelköy Ariston servisi olarak onarım yaptığımız her kombiye parça ve işçilik garantisi veriyoruz.

Deneyimli Personellerimizle Hizmet Veriyoruz

Firma olarak özellikle tamirat işleminin doğru bir şekilde yapılmasını isteyerek deneyimli olan servis elemanlarımızla hizmet veriyoruz. Müşterilerimiz arıza için bizlere başvurup sorunu anlattıklarında elemanlarımız sorunu çözmek için gerekli olan malzemelerle birlikte verilen adrese giderek ürünlerin tamirini yapıyorlar. Arıza sonucunda parça değiştirmek gerekiyorsa deneyimli personellerimiz parça değişimi yaparak eşyaların sorunsuz şekilde çalışmalarını sağlıyorlar.

Kombiler İçin Bakım Hizmeti Veriyoruz

Firma olarak belirli aralıklarla bakım yapılması gereken kombiler için bakım hizmeti veriyoruz. Yaptığımız bakımlarla kombilerin kaliteli bir şekilde ısıtma sağlamasını amaçlıyoruz. Klimaların yapılması gereken temizliklerini yaparak en iyi şekilde hizmet vermelerini sağlıyoruz. Bu sayede kış aylarında müşterilerimiz kaliteli bir ısınma sağlıyorlar.

Haftanın 7 Günü Hizmet Veriyoruz

Bizler Çengelköy Ariston servisi olarak müşterilerimizin her zaman tamir, bakım ve montaj hizmetlerinden yararlanmaları için haftanın 7 günü hizmet veriyoruz. Müşterilerimiz istedikleri zamanlarda bizlere ulaşarak hizmet talep edebiliyorlar. Özellikle arızalarda bizleri arayan müşterilerimize arızanın nedenini soruyoruz. Eğer bizlere nedeni anlatabilirlerse ona göre hazırlıklı olarak adrese gidip sorunları çözüyoruz. Aynı şekilde bilinmeyen arızalar için bizlere başvurduklarında da ihtiyaç duyacağımız malzemelerle adrese giderek tamir hizmeti veriyoruz. Firma olarak uygun fiyatlarla müşterilerimize tamirat, bakım ve montaj hizmeti veriyoruz.

  • Kısıklı ariston servisi
  • Üsküdar ariston servisi
  • Beylerbeyi ariston servisi
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]